Pořiďte si postele a matrace, které vám přinesou spokojený a zdravý spánek

Nezřídka se stává, že dbáme na vzhled našich domů, aut, pořizujeme si důmyslné pomocníky do kuchyně, dílny i na zahradu, ale šetříme na jedné nejdůležitější součásti našich domovů. Jde o postel. Jako bychom si říkali, že ložnici nikdo nevidí, návštěva chodí do obýváku nebo na terasu… Přitom kvalitní postel a matrace vyhovující přesně naší postavě by měla být samozřejmostí již od dětství.

Osvědčené dřevěné postele

Vyberete-li si dřevěné postele prvotřídní kvality, můžete se spolehnout, že vám vydrží po dlouhá léta. Právě takové jsou kupříkladu postele vyrobené z laminovaných DTD desek o tloušťce 38mm , která je ošetřená ABS hranou 2mm. Bohatý výběr z barevných možností splní sen o ložnici milovníkům světlých i tmavých tónů barev.

Pečlivě vybraná matrace

Aby byla postel kompletní a funkční, je důležité zvolit také kvalitní rošt, matraci a ideálně také anatomicky tvarovaný polštář a přikrývku v zimě hřející, v létě odvádějící teplo. Všechno tohle zboží, matrace různého složení, rozdílných velikostí i vyhovující odlišnému zatížení a s různou tvrdostí si vyberete v nabídce z obchodního domu ALBERO. Na jednom místě tak seženete vše, co je potřeba pro zdravý spánek.

K romantické atmosféře ložnice přispěje bio krb

Jestliže chcete vaši ložnici i ozvláštnit a podtrhnout její kouzlo, pořiďte si nové povlečení, moderní obraz, nebo třeba bio krb, jehož plápolavý plamen vytvoří nezaměnitelnou atmosféru večera stráveného ve dvou. Bio krb nepotřebuje komín, nezapáchá, nevznikají spaliny, které by ohrožovaly vaše zdraví. Spalováním vzniká jen teplo, vodní pára a nevelké množství oxidu uhličitého.

Udělejte z vaší ložnice místo, kde se budete cítit dobře a komfortně. Při pořizování postele volte rošt, matraci i přikrývky a polštáře přesně vyhovující potřebám vašeho těla. Předejdete tak zdravotním potížím a spánek si budete skutečně užívat.

Uložit

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *