Nábytkové kování umí zcela pozměnit vzhled skříní i interiéru

Jestli jste měli možnost vidět dvířka letité skříňky, která působí zcela jako nová, ale má zastaralé úchytky poté, co je vyměníte za nové, moderní, určitě jste se přesvědčili, jak umí nábytkové kování změnit vzhled i starých kousků. To stejné platí, když se podíváme na postelové a stolní kování, podpěrky nebo konzoly, kliky i jiné. Čím oživit domácnost a přitom neutratit majlant?

Pověste si kabát i kabelku

Na mnohá místa doma můžeme chtít nebo potřebovat umístit nábytkové věšáky. Možná máte starou předsíňovou stěnu, která skvěle plní svou funkci a je bez poškození, ale věšáky, na které má návštěva i vy pověsit své svršky, jsou zastaralé a stydíte se za ně. Řešením jsou věšáky nové, které snadno přimontujte na původní místo. Pokud by byla rozteč vrtání jiná, než ta původní, můžete otvory v desce zatmelit. Lepší je ale volit nábytkové věšáky s roztečí shodnou.

Nábytkové věšáky se dají použít i do kanceláří, které používají stálí zaměstnanci a veřejnost věšáky nepoužívá, také na dveře, když nemáte místo na umístění věšáků na stěnu… Použití najdou i při potřebě umístit věšák do skříně nebo pod stůl, kde chcete mít skryté místo např. pro pověšení kabelky v pracovně a podobně.

Praktické posuvné systémy

Výše uvedené nábytkové věšáky, ale také posuvné systémy, výkopní mechanismy, nábytkové závěsy a další nábytkové kování, najdete na fpinterier.cz. Ve skvělé kvalitě za rozumnou cenu zde nakoupíte všemožné vybavení do domu, bytu, firmy i dílny a mnohde jinde.

Co se týče posuvných systémů, k nejkvalitnějším patří posuvné systémy Sevroll. Hodí se pro vestavné skříně, jsou z hliníku, mají dostatečnou tloušťku, budou vám sloužit po mnoho let. A pokud si nejste výběrem jisti, pracovníci z fpinterier.cz vám rádi poradí.

Rychlé dodání zboží, kvalita a příznivá cena. S nákupem budete jistě spokojeni.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *