Pořiďte si textové samolepky. Změní nejen stěny v interiéru, ale také nábytek, auto a mnohé jiné.

Jestliže hledáte způsob, jak vylepšit váš domov, vydejte se na internetové stránky Lepikov.cz! Najdete tady spoustu inspirace a zajímavých obrázků, díky kterým váš domov získá nový nádech.

Proč právě Lepikov.cz

Tato společnost má dostatečné zkušenosti a ví, co zákazníci chtějí a očekávají. Také o ně pečuje a vychází jim vstříc. Důkazem je poštovné zdarma při objednávce nad 1 500 Kč nebo dárek ke každé objednávce v podobě třech roztomilých soviček!

Svůj sortiment stále obměňuje a doplňuje o nový, který je zajímavý a IN. Kupříkladu nyní je velmi trendy pořídit si do místnosti na zeď nějaký vlastní text. Společnost Lepikov.cz vám nabízí písmena od velikosti od 2cm až po velikost 10cm. Můžete si také vybrat různý styl písma ať už psaný, nebo tištěný. I barvy jsou volitelné, nabídka zahrnuje celkem 13 oblíbených zbarvení písmen. A ceny? Začínají na 3 Kč a končí na příjemných 13 Kč za písmeno.

Spojení slov, které osloví!

Vybrat si můžete ale i text hotový. Např. otázku Ano? Ne? Navíc v anglickém, nadčasovém provedení Yes No.

Ještě poutavější pro všechny, kdo ovládají angličtinu a kdo se snaží žít dle základních pravidel slušnosti, může být text In this house. Jde o několik pravidel, která bychom měli dodržovat a na něž bychom neměli zapomínat, aby naše rodinné vztahy fungovaly, jak mají. Použít je můžete jak do vstupní haly, tak do obývacího pokoje nebo ložnice. I barvy můžete opět libovolně měnit ve 13 různých variantách. Cena je za komplet a začíná už na 390 Kč.

Navštivte i vy internetové stránky Lepikov.cz a najděte samolepky, které vás vystihnou a podtrhnou ráz vašeho domu nebo bytu. Interiér tak oživíte za pár korun a získáte jedinečnost a originalitu. Navíc na vás čeká i zmiňovaný dárek nebo poštovné zdarma, nakoupíte-li za více než 1 500 Kč!

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *