Díky kobercům na schody docílíte hezčího, teplejšího i útulnějšího domova

Pokud máte doma schodiště, jistě víte, jak vás dovede probrat, když na něj stoupnete bosýma nohama. Ať už je dřevěné, betonové, má obklad nebo jej tvoří železo, ve všech případech je různě nepohodlné, když není opatřeno kobercem. Přitom v dnešní době je možné najít rozdílné a barevně i materiálově různé koberce na schodiště tak, aby si vybrat skutečně každý.

Koberce na schody Eton

Na webových stránkách https://www.vopi.cz/eton-koberce-na-schody.html najdete kvalitní a na pohled velmi hezké koberce značky Eton. Mají ze spodu samolepicí pásku, která je pevně drží na schodu. Díky kobercům zabráníte opotřebovávání schodů, eliminujete hrozbu uklouznutí, budete se cítit komfortněji, také zmizí nepříjemná ozvěna na chodbě, prostor bude pocitově příjemnější.

Koberce na schody jsou lemovány obšitím a opatřeny pevnou hranou k dokonalejší ochraně schodu a držení tvaru. Co se týče údržby, snadno jej vyčistíte kartáčkem, vlažnou vodou a mýdlem nebo pracím práškem.

K dostání je 20 variant, nabídka je skutečně velká. Využít můžete i konfigurátor pro koberce Eton, s nímž si můžete navrhnout vlastní typ v libovolné barvě, rozměru a tvaru.

Praktické nášlapy se hodí do interiérů moderních i venkovských

Ať už máte domov laděn moderně nebo spíš venkovsky, nášlapy na schody lze vybrat v různých barvách a provedení, takže určitě vyberete ty správné. Velmi hezké jsou např. Alassio ve tvaru obdélníku nebo půlkruhu, elegantní Astra také v těchto dvou tvarech nebo třeba Nature v krásném přírodním provedení. K dostání jsou i levné nášlapy, které vás nepřijdou ani na 100 Kč. Jedná se o modely Color Shaggy nebo Modena, které jsou teď právě k dostání se slevou.

Kupte si nášlapy na schody a zútulněte váš domov. S jejich funkcí budete jistě spokojeni.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *