Užívejte si venkovní vířivku i v zimě a těžte z výhod hydromasáže

Pohled z okna v těchto dnech moc neláká k pobytu venku. Což ale takhle užívat si ho v horké lázni? Představa zcela reálná. Venkovní vířivka určená pro celoroční využití vám to umožní – budete se moci „naložit“ do vany plné bublinek, i když se teploty venku pohybují kolem nuly, a užívat si všech benefitů, které s sebou nese masáž vodou neboli hydramasáž.

Postačí vám rovný a stabilní podklad

Nespornou výhodou venkovní vířivky je kromě možnosti celoročního používání také to, že nezabere moc místa a nepotřebuje ani zastřešení. Postačí vám najít rovnou, zpevněnou plochu s dostatečnou nosností, kde budete mít k dispozici také přípojku k elektřině. Zvolit tak můžete jak zahradu, tak terasu – stačí si jen vybrat, kde se vám vaše soukromé wellness bude líbit více.

Venkovní vířivky IQue zajistí nízké náklady

Je třeba však upozornit, že ne všechny typy vířivek jsou určeny pro celoroční venkovní použití. Aby odolaly i mrazům, je třeba zvolit odpovídající model. Chcete-li mít jistotu vysoké kvality, důmyslného zpracování a dlouhé životnosti, pak si pořiďte venkovní vířivku IQue Sweden. Modely od tohoto švédského výrobce jsou vyrobeny tak, aby odolávaly i těm nejdrsnějším severským podmínkám. Zpracovány jsou z akrylu a disponují trojitou termální izolací, díky které můžete při provozu vířivky ušetřit až tisíce korun. Náklady na jejich měsíční provoz se pohybují pouze okolo 1500 Kč. Chcete-li mít jistotu, že vám bude daný model IQue vyhovovat, můžete si ho přijít prohlédnout i vyzkoušet do showroomu vířivek v Praze společnosti Spahouse, případně do některé z dalších poboček Spahouse v Hradci Králové či Slavkově u Brna.

Garantujeme vám, že hezčí relaxační zážitek než pobyt ve venkovní vířivce v zimě (a nejen během ní) nezažijete.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *