Tvoříme domácí hřiště pro děti

A co vaše děti? Mají si kde hrát? Možná otřepaná otázka, nicméně je na místě. Zabavit děti není snadné. Každopadně však platí další fráze: Kdo si hraje, nezlobí. Mladší i starší ratolesti si vyhrají na hřišti. A to jim snadno vytvoříte i doma nebo na zahradě.

Co děti nejvíc baví

Je dobré přizvat si k tomu ostříleného pomocníka. Jakého? Přece firmu, která se hřišti, skluzavkami a dětskými domečky již léta zabývá. Budete mít jistotu nezávadných materiálů, propracovaných konceptů herních prvků a bezpečnosti.

Rada do začátku: pozorujte, co vaše děti nejvíc venku baví, jaké herní prvky vyhledávají. Klidně se jich zeptejte. Z vytvořené herny budou mít o to větší radost. Děti milují skluzavky, houpačky, pískoviště, bazény a zahradní domečky. Malé hřiště vytvoříte i v interiéru, na zahradě se vyřádíte ještě víc.

Plast, dřevo a kov

Herní prvky se tvoří ze dřeva nebo ze speciálního plastu. Ten je jak odolný, tak pro děti vhodný. Dřevo se zase ošetřuje speciálními barvami a lazurami. Výborným přírodním materiálem, který odolá i nepřízni počasí, je například akátové dřevo. Z tuzemského dřeva je skvělý tvrdý dub. Použité kovové komponenty jsou pečlivě upraveny proti korozi.

Pro děti i dospělé

Moderní dětská hřiště jsou plná podnětů, tajemství, dobrodružství a fantazie. Vládnou jim pestré barvy a nápadité tvary. Na trhu se objevují stále zajímavější prvky, které mnohdy zlákají i dospělé. Samozřejmě je potřeba dodržovat doporučení a herní nářadí nepřetěžovat. Pokud si chcete hrát také, pořiďte s na zahradu bytelné prvky, které unesou i dospělého.

Nezbytnost? Skluzavka!

Prakticky všechny sestavy zahrnují skluzavky. Jsou většinou zakomponované, ale seženete je samozřejmě i samostatně. Oblíbené je třeba propojení skluzavky s domečkem, pískovištěm, malou lezeckou stěnou nebo houpačkou.

Úžasná řešení, skluzavky, herní sestavy, zahradní domečky a mnoho dalšího přináší skluzavky.cz. Tam pro děti určitě vyberete spoustu krásného vybavení, které učiní domov ještě zábavnějším. A vhodné je i do školek a na veřejná místa. V nabídce najdete skluzavky pro exteriérové i interiérové využití. Venku je totiž materiál vystaven UV záření a povětrnostním vlivům, kterým musí být uzpůsoben.

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *