Jysk – kvalita z Dánska

Společnost Jysk vytváří mezinárodní řetězec, který prodává veškerý sortiment pro domov. Tato firma byla založena na konci sedmdesátých let Larsem Larsenem v Dánsku. Měli takový úspěch, že se již za pět let rozšiřují do Německa. V Dnešní době působí celkem v 35 zemích celého světa a vlastní 1 800 obchodů. V jejich prodejnách naleznete výbavu do celého bytu, počínaje nábytkem, textilem až po bytové doplňky. Prodávají také produkty do exteriéru např. pro kempink nebo věci na zahradu. Vše za nízké ceny.

www.primazena.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ložnice patří k naší nejdůležitější odpočinkové místnosti. Zasluhuje si tedy větší pozornosti, než byste tušili. Pokaždé když se ráno probouzíte, měli byste kolem sebe vidět příjemně laděný pokoj. Kromě sjednoceného kvalitního nábytku, jsou důležité také dekorace. Obojí v Jysku najdete. Jedná se o postele, matrace, přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla, přehozy, noční stolky, komody a samozřejmě také skříně.

www.novinky.cz

 

 

 

 

 

 

Pokud vaše koupelna vypadá až moc jednoduše a fádně. Dodejte jí energii prostřednictvím barevných doplňků, v různých vzorech a tvarech. Docílíte toho novými ručníky, župany, koupelnovou předložkou, sprchovým závěsem nebo novou skříňkou. Pokud jde o koupelnový textil tak nese certifikát EKO-TEX, což znamená chemickou nezávadnost. Neobsahují tedy žádné chemikálie a barviva, které by škodily lidskému zdraví. Do takého ručníku se jistě rádi zabalíte.

www.jysk.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vybavení obývacího pokoje a jídelny se řadí mezi finančně nejnáročnější. Útulného a stylového domu nemusíte docílit jen drahým nábytkem a vybavením. Dnes máte možnost sehnat nábytek velmi levný a pořád stejně kvalitní. Promyslete si raději dvakrát, než si něco zakoupíte. Navenek nikdo nepozná kolik daný kousek stál, všichni se dívají na neobvyklý a moderní design. Nezapomeňte se proto podívat také na jídelní sestavy, pohovky, TV nebo konferenční stolky.

www.prozeny.cz

One Comment

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *