Ikea- nejlevnější nábytek

Ikea patří mezi neoblíbenější velkoprodejny nábytku a doplňků. Poskytují vybavení do interiéru i exteriéru z velmi kvalitního materiálu za příznivé ceny. Zakladatelem se stal před šedesáti lety Ingvard Kamprad. Byl pro něj prioritní design nábytku, dále se snažil o to, aby bylo možné produkt rychle smontovat. Pro to, aby oslovil, co nejvíce lidí začal vydávat katalogy a vytvářet prostory s vyrobeným nábytkem. Ikea je jak u nás, tak ve světě velmi populární. V České republice jsou celkem 4 prodejny, zatímco ve světě se vyskytuje ve 44 zemích.

Zdroj: www.ikea.com

 

 

 

 

 

Tato švédská firma poskytuje levné a zároveň kvalitní kusy nebo celé série nábytku. A to do každé místnosti a koutu, který se u vás najde. Snaží se o co největší funkčnost daného nábytku a zároveň jednoduchou montáž, kterou zvládne každý. Jejich cílem je také šetřit životní prostředí, a tak své produkty vyrábí jedině z ekologických materiálů. Byli pravděpodobně prvními výrobci, kteří používali dřevotřísku, nepoužívají leskotvorné přísady ani další chemikálie. Pro výrobu polštářů a povlaků používá bavlnu bez pesticidů a umělých hnojiv.

Zdroj: www.ikea.com

 

 

 

 

 

 Poskytují nábytek do každé místnosti-kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, koupelny až po šatny a chodby. V jejich katalogu si můžete vybrat produkty a následně váš interiér zmodernizovat. Pokud nemáte přesnější představu, můžete si díky 3D vizualizacím na jejich stránkách vytvořit náhled vaší místnosti se zařízením jaký chcete. Stačí jenom zadat rozměry prostoru. Další možností je zajít si přímo do prodejny, kde jsou již ukázkově navrženy varianty jednotlivých místností.

Zdroj: www.ikea.com

 

 

 

 

 

 

Prodávají také designově velmi pěkné doplňky, které váš interiér zpestří a oživí. Jedná se o zajímavé koberečky, závěsy, povlečení, až po svíčky, lampičky a plyšáky. To vše za pár korun.

Pokud jste v Ikea obchodním domě ještě nebyli, máte se na co těšit. Kromě zážitku z elegantního řešení jednotlivých místností oceníte zdarma tašku, metr a tužku. Krom toho jsou v každém oddělení velmi ochotní pracovníci, kteří vám se vším pomohou. Klidně s sebou vezměte i děti, o zábavu budou mít postaráno. Hned u hlavního vchodu se nachází hlídané dětské hřiště, které dětem nabídne mnoho her. Pokud budete mít hlad, jistě vás potěší restaurace, která vaří z Ikea surovin. Jedná se o švédské produkty, které si klidně můžete nakoupit při odchodu z obchodního domu. Jedná se o brusinkové džemy, čokolády a různé další pochutiny.

Zdroj: www.ikea.com

 

 

 

 

 

 

 

One Comment

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *