Koberce Breno

Společnost Breno byla založena v roce 1994. Nejprve působili jako velkoobchod s podlahovými krytinami. Od roku 1998 se společnost rozprostřela do menších maloobchodů. Patří mezi naše největší dodavatele podlahových krytin v celkem 47 městech. V roce 2008 se také dostává na Slovensko, a to do Bratislavy, Trenčína, Nitry, Martina a do Žiliny. Jejich sortimentem jsou veškeré podlahové krytiny, tj. koberce bytové, zátěžové, vlněné. Dále také PVC s imitací dřeva či dlažby.

Zdroj: www.koberce-breno.cz
Zdroj: www.koberce-breno.cz

 

 

 

 

Pokud sháníte kvalitní koberec do bytu nebo kanceláře, jistě si zde najdete ten svůj. Mají opravdu velkou nabídku vzorů a materiálu za nízké ceny, takže jsou dostupné opravdu pro všechny. Vybrat ten správný koberec vám pomůže ochotný personál. Bytové koberce mají, jak v klasických, tak i moderních vzorech. Do kanceláře, hotelů nebo bankovních domů jsou nejvhodnější zátěžové koberce nebo objektové čtverce. Do chodeb se nejvíc hodí běhouny nebo kusové koberce, které vám váš interiér zútulní. Nesmíme zapomenout ani na moderní a oblíbené PVC podlahy, které se hodí do celého bytu a snadno se udržují.

Zdroj: www.koberce-breno.cz
Zdroj: www.koberce-breno.cz

 

 

 

 

Zdroj: www.koberce-breno.cz
Zdroj: www.koberce-breno.cz

 

 

 

 

 

 

Koberec tvoří nezbytnou součást každé místnosti a interiéru. Kromě estetické funkce má mnoho dalších. Například zadržuje prach a nečistoty, dále velmi dobře pruží, a tak tlumí dupání při chůzi. Je velmi vhodný pro děti, které si často hrají na zemi, a dodává jim teplo. V nespolední řadě může být jako doplněk pod konferenčním stolkem v obývacím pokoji nebo v koupelně.

Takže se jistě zajděte podívat, co by se k vám do bytu či domu hodilo. Pracovníci Brena také nabízí dovoz a položení koberce nebo vám koberec obšijí za velmi dobrou cenu.

Zdroj: www.koberce-breno.cz

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *