Möbelix

Tato rakouská nábytkářská firma položila své základy v roce 1989. Díky své oblíbenosti a dobrým cenám se rozrostli na několik poboček. V Rakousku existuje okolo 40-ti a Německu přibližně 25-ti poboček, a stále jich přibývá. U nás je zatím 8 poboček. Nachází se ve větších městech – Brno, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha- Stodůlky, Praha- Vysočany, Ústí nad Labem. Vybírat si můžete také na jejich internetových stránkách nebo letácích, které se obměňují co deset dní.

www.moebelix.cz

 

 

 

 

 

 

 

Möbelix poskytuje veškerý nábytkový sortiment do bytu nebo domu. Prodávají více než 2500 druhů nábytku. Pokud chcete váš domov zútulnit a vytvořit tak příjemné prostředí pro sebe a své blízké, začněte obývacím pokojem. Je to místo středu dění a zaslouží si kvalitní a pohodnou sedačku. Krásné rozkládací pohovky seženete již od 2000 Kč, nejlevnější potom za 1700 Kč. Tyto ceny ocení mladí lidé, kteří si zařizují byt nebo mladé rodiny. V dražších variantách jsou k mání také luxusní pohovky v hladké nebo matné kůži.

www.moebelix.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celistvost vaší ložnice vám může dodat komplex postele, šatní skříně a nočních stolků. Barvu dekóru vybírejte podle světla v místnosti. Do tmavší se hodí světlejší barva dřeva a rozjasňující malba stěn a naopak. Nakoupit si můžete také jednotlivé kusy nábytků, které vám schází  například komodu, noční stolky a další doplňky. Doplňky by měli vaši odpočinkové místnosti dodat kouzlo, oblíbené barvy jsou tyrkysová, tmavě růžová a fialová s přírodními vzory květin. V těchto barvách můžete pokračovat výběrem stropního světla nebo nálepkou na zeď.

www.moebelix.cz

A na závěr paradoxně předsíň. Předsíň se vám může zdát jako zbytečná místnost, jestli ji tedy lze považovat za místnost, ovšem udělá na hosta první dojem. Kolem vstupu by mělo být dostatek místa na odložení kabátů, bot, klíčů apod. Vaše bundy by měly být skryté v prostorné šatní skříni a obuv v botníku. Opět by měla ladit kombinace materiálů botníku, věšáku a skříně. Nezbytnou součástí je také zrcadlo, háčky na klíče a lžíce do bot. Nezapomeňte místnost prosvětlit barvou i světly.

www.moebelix.cz

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *