Kuchyně Oresi

Společnost Oresi patří mezi naše nejznámější dodavatele kuchyní. Na našem trhu působí již deset let. Od roku 2009 pronikla i na Slovensko. Má celkem 55 obchodů a v budoucnu jich jistě přibude. Zabývají se prodejem, dovozem a montáží kuchyní. Pro své zákazníky se snaží vymýšlet levné, kvalitní a designově originální kuchyně. Velký důraz kladou na funkčnost a design, která je pro tuto místnost nejdůležitější.

Zdroj: www. kuchyne-oresi.cz

 

 

 

 

 

 

Pro výrobu svých produktů používají ty nejmodernější stroje a technologie, čímž vám garantuje kvalitu vaší kuchyně. Jsou známí také tím, že jsou schopni kuchyň doručit již do druhého dne. Ušetří vám to čas a nepořádek v kuchyni.  Cena je díky vysoké poptávce nižší, proto si ji mohou dovolit opravdu všichni. Nemusíte mít ani strach s vyprodáním, vše je dostupné skladem. A ani s montáží si nemusíte dělat vrásky, odborný tým vše zařídí a namontuje na své místo.

Zdroj: www. kuchyne-oresi.cz

 

 

 

 

 

 

 

Pro zajímavost byla firma Oresi zvolena firmou roku 2010, kterou pořádala agentura APPN pomoc neslyšícím lidem. Oresi totiž zaměstnává partu neslyšících skladníků a říká, že velmi dobře pracují a jsou to fajn lidi. Další kuriozitou je, že se podílejí na pořadu Jak se staví sen. Stali se tak hlavními dodavateli svých kuchyní linek a sestav v tomto pořadu. Mají totiž nízké ceny, rychlé dodání, kvalitní provedení a v neposlední řadě moderní design a funkčnost.

Zdroj: www. kuchyne-oresi.cz

 

 

 

 

 

 

 

Pokud si nejste jistí, zda se vám bude hodit, pracovníci této firmy Vám vytvoří grafický náhled, ať máte přesnější představu. Stačí si s sebou přinést přesné rozměry prostoru a zadat je do grafického programu. To vše zdarma samozřejmě. Rekonstrukce kuchyně patří mezi nejnáročnější. Oresi vám jistě nabídne to nejlepší, nejmodernější a nejlevnější. Právě proto patří mezi nevyhledávanější kuchyňské dodavatele.

Zdroj: www. kuchyne-oresi.cz

 

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *