MAHON nábytek

Společnost Mahon nábytek působí od roku 1998, především v Hustopečích nad Bečvou. Dále svůj prodej rozšířili do Hranic a Valašského Meziříčí. Takže se jedná o maloprodejny regionálního charakteru. To, ale nic nemění na kvalitě, která je velmi dobrá a za nízké ceny. Zaměřují se hlavně na bytový nábytek, kuchyně a interiérové doplňky. V Hustopečích nad Bečvou najdete dvoupodlažní obchodní dům s nábytkem, ve Valašském Meziříčí je specializované kuchyňské a interiérové studio a v Hranicích sídlí prodejna nábytku a doplňků.

www.mahon.cz

 

 

 

 

 

 

Jejich předností a specializací jsou kuchyňské studia. Pro inspiraci zákazníkům vystavují přibližně 20 kuchyní. Dále mají k dispozici odborníka, který vám pomůže vybrat kuchyni na míru. Vybírat můžete z velké škály vzorů dvířek, pracovních desek a dalších kuchyňských doplňků. Při výběru elektrospotřebičů dávají přednost pouze osvědčeným a kvalitním značkám, jako jsou Miele, Siemens, Bosch, Fagor, Whirlpool atd.

www.mahon.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Poskytují také širokou nabídku nábytku do ložnic. Prodávají se kusově nebo v sérii. Samostatně si lze nakoupit např. postel, noční stolky, komody a skříně nebo také pracovní stůl a židle. Pokud si chcete zajistit kvalitní spánek, nehleďte jen na postel, ale také na kvalitní matraci a rošty. Kvalitní matrace by měla být vyrobena ze tří druhů latexu, ten totiž dokonale kopíruje vaše tělo a přizpůsobuje se mu. Co se týče, roštu ten by měl mít co nejvíce lamel a výkyvné uchycení.

www.mahon.cz

 

 

 

 

 

 

 

Kromě nábytku do kuchyně a ložnice najdete další např. do obývacího a dětského pokoje. Mahon má opravdu velmi levný nábytek. Je vyráběn v moderním designu, který se hodí do každého bytu. Snaží se, aby jejich produkty byly kvalitní, praktické a funkční. Váš nákup vám dopraví až do domu a je zde také možnost splátkové platby.

www.mahon.cz

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *