SCONTO nábytek

Sconto nábytek patří k dalším velkoprodejnám nábytku v naší zemi. Spadá pod německý koncern  Höffner, který patří mezi největší dodavatele nábytku v Evropě. Jejich pobočky jsou v Praze, Liberci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě. Sconto nabízí kompletní sortiment nábytku do vašeho interiéru. Tedy do kuchyní, obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnic, koupelen i chodeb. Od února 2011 spustili e-shop na svých stránkách, takže si můžete jejich produkty prohlédnout na internetu nebo třeba i nakoupit. Jejich hlavní myšlenkou je poskytnout zákazníkovi takové služby, které povedou k jejich spokojenosti.

Zdroj: www.sconto.cz

 

 

 

 

 

Prodávají velmi levný a moderní nábytek např. do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Zakoupit si můžete celou sestavu, což je často za velmi výhodnou cenu, nebo si koupit jeden díl, který vám doma chybí. Kromě zajímavého vzhledu jsou také praktické a funkční. Mají velké množství úložného prostoru a jejich povrch je chráněn proti poškození. Také vás překvapí velký výběr postelí, které mohou být z masivu, čalouněné, futonové nebo kovové. Dále se snaží ušetřit váš prostor, a tak nabízí velký výběr dvoupatrových nebo rozkládacích postelí.

(Zdroj: www.sconto.cz)

 

 

 

 

 

Dalším jejich oblíbeným materiálem je ratan. Není se čemu divit. Je totiž velmi pružný, lehký a odolný. Hodí se stejně dobře do interiéru, tak i jako zahradní nábytek. Vyrábí z něj stolky, postele, židle, křesla nebo prádelníky. Takže pokud máte rádi přírodní materiály, neváhejte. Koncem léta mají ve Scontu výprodej a velké slevy na tyto produkty.

(Zdroj: www.sconto.cz)

 

 

 

 

 

 

Za zmínku jistě stojí také jídelní programy. Pokud si tedy nevíte rady jaký jídelní stůl a židle se do vašeho interiéru hodí, v prodejnách se určitě inspirujete. V dnešní době je trendem mít obývací nábytek i jídelní set ve stejné barvě. V prodejnách Sconto jdou s dobou, takže vás na tohle rádi upozorní a pomohou vybrat vhodný nabytek.

(Zdroj: www.sconto.cz)

 

 

 

 

 

 

Účelem koupelnového nábytku je praktičnost a zároveň na co nejmenším prostoru. Nakoupit si můžete samostatné koupelnové skříňky nebo také celý koupelnový program, který dodá sjednocený vzhled.  Neváhejte proto oživit si novým nábytkem ospalá rána a unavené večery ve vaší koupelně.

(Zdroj: www.sconto.cz)

 

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *