Koupelny Rako

Koupelny Rako spadají pod společnost Lasselsberger. To nic, ale nemění na tom, že patří mezi největší dodavatele keramických obkladů a dlažeb v České republice. Lassersberger se snaží zachovávat a vyvíjet tradici české značky Rako. Nabízí tak zákazníkům kompletní bytovou keramiku. Za téměř 130 let své existence stihli vytvořit neobyčejné sety obkládaček, dlaždic a vlastní široký výběr dekoračních doplňků pro kuchyně, koupelny a bytové podlahy.

www.dlazby-obklady.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Chystáte-li se toto léto rekonstruovat koupelnu, máte štěstí. Celé léto je vybraných osm sérií za zvýhodněné ceny. Vybírat samozřejmě můžete také z ostatních sérií, záleží na vašem vkusu. Každá kolekce obsahuje velké množství kombinací obkladů a dlažby, které jsou vzájemně sladěny. Dále si vybíráte mezi studenou a teplou variantou jednobarevných lesklých obkladaček ve dvou velikostech, a to 20 x 40 cm a 25 x 33cm. Pokud tedy patříte mezi minimalisty nebo máte rádi moderní a přírodní styl, vždy si vyberete.

www.rako.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak by vypadala kuchyň bez obkladaček a dlažby? Asi dost smutně a bez šťávy. Populární je keramická dlažba v imitaci dřeva, která se dobře hodí do interiéru, tak i exteriéru. Pro milovníky červené máme dobrou zprávu. Série Chilli svým rustikálním designem nabízí produkty v oranžové a červené barvě a vzdáleně navazuje na cihlovou dlažbu. Ve variantě lesko-matného reliéfu.

www.stamix.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před vaším nákupem si na závěr stačte uvědomit, že dlažba nemá pouze estetický charakter, ale taky funkční. Měli byste zvážit, kolik lidí přes ni denně přeběhne. Zda se tedy jedná o bytovou dlažbu nebo dlažbu do kanceláří či hotelových domů. Na fasády, bazény, obklady stěn a podlah interiérů se nejvíce hodí mrazuvzdorné hutné keramické obkladačky. Na balkony a terasy jsou nejlepší slinuté keramické obklady, které jsou také mrazuvzdorné. Do svých obchodů a restaurací se nejlépe hodí glazované dlaždice, které dobře snáší povrchové otírání.

Jak vidíte, tvorba a výroba firmy Rako je nezastupitelná. K rekonstrukci patří také krásná a příjemná dlažba nebo obklady. Takové zde jistě najdete.

www.kafedovany.cz

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *