SIKO koupelny

Historie firmy Siko, sahá do roku 1991.  Tenkrát v obci Čimelice vzniká první prodejna s vybavením do koupelen.  Další pobočka vznikla v roce 1992 v Kralicích nad Oslavou. Své klienty si získávali vstřícným jednáním a péčí. Samozřejmě také velmi dobrým zbožím za dobré ceny. Nikoho později nepřekvapil velký růst na brněnském i pražském trhu. V roce 2001 byla otevřena první megaprodejna o rozloze 1100 m2. Dalších sedm takových přišlo později.

www-nove-byty-v-hradci.cz

Do jejich sortimentu spadají obklady a dlažba, koupelnový nábytek, vany, sprchové kouty, WC, bidety, vodovodní baterie, vytápění, bojlery a další koupelnové zrcadlo, doplňky a jejich údržba. Pokud zavítáte do jedné z jejich prodejen zaručeně zde, najdete inspiraci pro vaši koupelnu. Překvapit vás mohou také příjemné ceny a odborný personál, který pracuje i v neděli. Pro vaši představu jsou ochotni vám zdarma zkonstruovat grafický návrh vámi vybrané koupelny.

www.siko-koupelny.cz

Kromě samotných stavebních úprav spojenými s obklady, dlažbou a umístění vany nebo koutu, je dalším důležitým prvkem koupelnový nábytek. Ten zajistí s doplňky konečný dojem koupelny. Siko nábytek, vsází na čistý jednoduchý design. Tuto eleganci spojují s praktickými dovednostmi. Např. nezamlžovací zrcadlo, zbrzďovací šuplíky atd. Jejich sortiment je opravdu široký. Každý se zde najde to své a překvapen bude i cenou a celým servisem.

www.siko-koupelny.cz

Vlastníte-li malou koupelnu a nevíte si rady, zda si pořídit sprchový kout nebo vanu, v Siku vám poradí. Prostorově úspornější je vždycky kout a nejlépe bez vaničky, ty nám v dnešní době spíše zavazí a jsou horší na údržbu. Ale možnost zde má i rohová vana. Dnes jsou nabízeny v různých rozměrech a dají se kombinovat i se sprchovým koutem. Siko, se také snaží myslet i na nemohoucí a seniory. Nabízí kompletní nabídku madel a dalších potřeb pro ulehčení osobní hygieny. Pomoct se snaží každému zákazníkovi a vyhovět tak jejich přáním, zajeďte se proto podívat do jejich prodejen.

www.siko-koupelny.cz

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *