Když koupelnu, tak Ravak

Společnost Ravak byla založena v roce 1991 dvěmi rodinami, Vařeků a Kreysů. Dodnes tyto rodiny firmu řídí a těší se velké oblibě mezi zákazníky. Jsou velmi populární také v zahračí. Působí celkem v 50 zemích světa a jsou největším výrobcem vybavení do koupelen. Prodávají vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a také doplňky. Jako první na světě uvedli na thr bezpečnou elektroniku za dobrou cenu.

Zdroj: www.ravak.cz

 

 

 

 

 

Zdroj: www.ravak.cz

Na počátku byl jejich sortiment tvořen sprchovými kouty a vaničky. Dodnes je řada Supernova označována zákazníky jako nejspolehlivější na trhu. Později svou výrobu rozšířili o další luxusně provedené sprchové kouty. Ty se stali velmi populární, zejména u domácností s omezeným prostorem. Používají jednoduché materiály sklo a chrom. To zaručuje vaší koupelně jednoduchý a čistý design. Tyto sprchové kouty se vyznačují technickou dokonalostí, vysokou vodotěsností a dobře se přizpůsobují stavebním nerovnostem.

 

Důležitou součástí sprchového koutu je vanička. Prodávají se v nejrůznějších tvarech. Stačí si jen vybrat, který se vám bude hodit. Mohou být obdélníkové, kruhové, dále mohou být upraveny k sezení , a nebo se může jednat k tzv. minivany. Kromě estetičnosti vaničky je dále velmi praktická a dovoluje vám pohodlné posezení během sprchování. Vaničky z litého materiálu řady Galaxy Pro využívají přírodních materiálu jako jsou mramor a žula. Takže pokud toužíte po ušlechtivém vzhledu vašeho koutu neváhejte si pořídit vaničku právě z těchto materiálů.

Zdroj: www.ravak.cz

 

 

 

 

 

 

 

Každá žena touží po velké a pohodlné vaně. Akrylátová vana Rosa se stala v roce 1999 nejprodávanější po celé Evropě a získala mnoho ocenění. Okamžitě se začalo pracovat na dalších zlepšeních. Spoluprácí s rakouskou firmou Design Storz vyvinuli do van oblíbený hydromasážní systém.

Kdo by doma nechtěl mít malé lázně v podobě své koupelny? Ravak vám k tomu dopomůže. Vyrábí koupelny na míru a dokáže ušetřit každý kousek prostoru. Jejich výrobky jsou tvarově zajímavé a praktické. Zaručují se vám desetiletou zárukou, ale myslím, že jejich spokojení zákazníci by mohli hovořit za ně.

Zdroj: www.ravak.cz

 

 

 

 

 

 

 

One Comment

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *