Rekonstrukce bytového jádra

Pokud dumáte nad přestavbou vašeho interiéru, tak stojí za přizvání stavební firmy Vstavby s.r.o., která Vám poskytne nejrůznější služby a poradenství, které se týkají rekonstrukce bytů a bytových jader v Praze. Právě tato firma se specializuje na stavební práce i design v panelákových bytech.

Zajistí Vám konstrukční řešení koupelny či kuchyně a samozřejmě doporučí kvalitní materiál. První konzultace i realizace je u každého zákazníka jiná, zejména přizpůsobená požadavkům klienta. Je proto na místě důkladné promyšlení ohledně praktického uspořádání jednotlivých prvků i popřípadě konečného vzhledu. Ovšem pokud nejste kreativec, tak Vám projektanti rádi doporučí nejvhodnější provedení. Po konzultaci obdržíte grafický návrh a cenovou nabídku společně s termínem realizace. Následují stavební práce se závěrečným úklidem a ekologickou likvidací starého materiálu. Při rekonstrukci koupelny je zajištěna také výměna elektroinstalace, topení a vodovodního potrubí.

Je důležité si uvědomit, že je rekonstrukce provedena napořád a pravděpodobně ji už nebudete měnit. Při promýšlení koupelny nezapomínejte na její ergonomii, funkčnost a praktičnost, protože přesně tyto atributy se od každodenního používání této místnosti očekávají. Většina panelákových koupelen je omezena na velmi malý prostor, proto je vhodné jej zvětšit případně propojit s WC. Do koupelny se musí vejít sprchový kout/vana, umyvadlo, pračka plus prostor pro pohyb. V některých koupelnách je potřeba ještě sušení prádla.

Velmi podrobně je problematika rekonstrukce popsána na www.rekonstrukcebytovehojadra.cz.

I přes ryze praktické využívání tohoto prostoru, je využití také relaxační. Jde tedy také o místo, kde dochází k hygieně nejen fyzické, ale i psychické. Proto by měla koupelna působit příjemně na pohled. Obklady malých formátů stejně jako velké zrcadlo dokáží prostor opticky zvětšit. Celkově tak místnost působí vzdušněji. Mezi nejoblíbenější barevnostní kombinace patří bílá v kontrastu s červenou, oranžovou nebo modrou barvou. Pokud má vaše rodina více členů, pouvažujte o dvojumyvadle a rozsáhlejším úložným prostorem, ve formě skříněk nebo polic. Pokud máte zájem o sprchový kout i vanu, zvažte, co jste ochotni pro tuto variantu obětovat. Řešením může být přesun pračky do jiné místnosti např. kuchyně.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *