Dnešní vybavení pro koupelny nebo kuchyně je hodně rozmanité

Útulný domov určitě není samozřejmost, vyladit si všechny jeho prvky k maximální spokojenosti chvíli trvá. Naštěstí jsou dnešní možnosti vybavení interiéru velmi pestré a klade se důraz nejenom na styl, ale také na praktičnost.

Barevný odstín a sladění s dalšími prvky, dostatek elegance, ale také jednoduché ovládání. Plánujete renovaci koupelny? Nebo se stěhujete do nového a vybíráte si vše od A do Z? Potom věnujte pozornost modernímu designu, jenž nabízí řadu pečlivě promyšlených tahů. Vsadit na originalitu se rozhodně vyplácí!

Páková baterie je dnes samozřejmost

Kvalitní mosaz je určitě dobrou volbou, baterie Mexen mohou jistě posloužit jako základ pro každou moderní koupelnu. Stačí si jen vybrat barevný odstín, k mání je nejen černá a chromová, ale i zlatá varianta. Pákové baterie nahrazují zastaralou technologii, důvodem nepochybně není jen úspora vody v domácnosti. Na tyto modely se zkrátka a dobře mnohem lépe kouká, patří do jednadvacátého století mnohem více než jejich předchůdci.

Příjemná sprcha je už připravena

Máte ve zvyku si dávat ranní sprchu? Potom vás určitě osloví sprchový kout WALK-IN, jinými slovy, moderní řešení, díky němuž se uspoří místo a současně se nezmenší uživatelský komfort. Moderní cesta není složitá, nabízí jednoduchost a současně spoustu prostoru navíc.

Době, kdy byl sprchový kout neforemnou konstrukcí, už dávno odzvonilo. Černá, šedá nebo čirá? Vyberete si také zlaté prvky, které vhodně doplní dnešní interiér koupelny? Velmi snadno se čistí, povrchová úprava vydrží celé roky a s tloušťkou skla pouhých 6 milimetrů nezabírá takový sprchový kout žádné zbytečné místo navíc. Polská značka Mexen je specialistou na koupelny, jde ruku v ruce s nejmodernějšími trendy a má všechny předpoklady k tomu, aby se na trhu udržela opravdu dlouhou dobu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *