Rustikální kuchyně oslní nadčasovým vzhledem a elegancí

Vybrat správný styl kuchyňské linky je pro mnohé nadlidský výkon, jiní však mají jasnou vizi. Zapomeňte na chvíli na super moderní nábytek a nechte se zlákat rustikálním designem, protože je opět trendy.

Sériová výroba není in

Dnes vám vyrobí truhláři na míru opravdu cokoliv. Tak proč nevyužít dostupnost kvalitních materiálů a šikovných ručiček řemeslníků? Kuchyňská linka se přeci nevybírá každý den, a proto byste do ní měli investovat. Zavrhněte modely sériové výroby, které jsou si podobné jako vejce vejci. Pusťte do svého domu harmonii přírodních materiálů v rustikálním kabátku. Venkovské kuchyně vás na první pohled nadchnou nejen svým propracovaným vzhledem, ale také stálostí a všestranností.

Jak vypadá rustikální kuchyně?

Největším lákadlem rustikální kuchyně je vzhled. Ihned vás zaujmou zaoblená a frézovaná dvířka, vitráže, mřížky a všemožné zásuvky na koření či drobnosti. Nejkrásnější rustikální modely se pyšní prosklenými dvířky, vznešeným kováním a doplňky. Pokud se vám líbí kombinace masivního dřeva, skla a kamene, našli jste svého favorita. Kuchyňská linka ve venkovském či lidovém duchu je rovněž praktická a vybavená moderními spotřebiči. Bez těch bychom se jen těžko obešli. Jestliže vás odrazuje přírodní barva dřeva, upřednostněte kousky v bílé, šedé, černé či jiné barvičce. Představivosti se meze nekladou.

Kde nakoupit?

Nepatříte-li mezi milovníky posledních trendů, extravagance a přehnanosti, je pro vás rustikální kuchyně ta pravá. Klasické modely najdete na webu společnosti Gabon. Určitě se vám zalíbí návrh kuchyně zdarma, především však program rozličných variant kuchyňských linek. Díky němu budete mít jasnou představu, jak by mohla vaše budoucí rustikální kuchyně vypadat. Inspirujete se barevnými kombinacemi, kováním i ozdobnými prvky.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *