Zařizování kuchyně rychle a snadno

TV-1UPři nákupu nového bytu jsme se rozhodli, že si zařídíme sami i kuchyni. Protože jsme do té doby vždy bydleli v paneláku, kde už byla linka se vším příslušenstvím vestavěná a ledničku bylo možné dát jen na jediné volné místo, řešili jsme i dilema, jak místnost vybavit. Kromě designu hrála důležitou roli samozřejmě funkčnost a praktičnost.

Přece jen v ní trávím dost času a potřebovala jsem mít dost prostoru na pohyb při vaření. Samozřejmě jsem také vyžadovala, aby bylo vše dostatečně po ruce a blízko. Vzhledem k tomu, že jsme nechtěli mít jídelní kout jinde, bylo také nutné rozhodnout, kam umístit stůl pro šest osob. Zároveň jsem chtěla, aby byla kuchyň moderní a abych se za její design nestyděla před návštěvami.

Nakonec jsme oslovili odborné studio, které nám s návrhem interiéru pomohlo. Designéři nám poradili, kam jednotlivé skříňky i zařízení umístit. Abychom si byli jistí, jak bude výsledek vypadat, vypracovali i 3D návrh kuchyně. Tato vizualizace nám hodně pomohla s rozhodováním, protože jsme tak získali představu o tom, jak bude vybavená místnost vypadat i kolik v ní bude skutečně místa.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *