Jak si udělat hezký pokoj

Hezký pokoj je individuální věc. Velmi záleží na tom, co pro vás znamená, že je hezké. To co se líbí jednomu se nemusí líbit druhému. Důležité je, abyste se cítili v dané místnosti dobře vy sami a podle toho si tedy zařídili váš pokoj.

Jak zjistit co se vám líbí? No tak to je velmi jednoduché. Musíte hledat inspiraci. Máte kamaráda, nebo kamarádku, jejichž styl se vám moc líbí? Inspirujte se tedy a klidně požádejte tuto danou osobu o pomoc při zařizování, protože víte, že to, co se líbí jí, se bude líbit i vám a pokud si sami netroufáte něco vybrat, požádejte o pomoc právě je.

Inspiraci taktéž můžete hledat v katalogu, či v časopisech. Já osobně se jedním inspirovat do Ikei, kde je toho opravdu mnoho. Nakoupíte tam jak levné a krásné věci, tak i věci dražší. Ikea je místo, kam jezdí velmi mnoho lidí stovky kilometrů pro výhodný a pěkný nákup nábytku a doplňků a také se zde inspirují k tomu, jak svou domácnost, konkrétně tedy teď svůj pokoj zařídit.

Je to samozřejmě opět věc názoru, někomu se Ikea nelíbí, ale s takovým názorem jsem se vlastně ještě ani nesetkala. Pokud si nevíte rady jak svůj pokoj zařídit. Klidně o radu požádejte bytového designéra, který vyslechne vaše představy, zhotoví 3D projekt, kde ve vizualizaci uvidíte, jak to celé bude ve finále vypadat a můžete nechat designera tvořit.

Designer je odborník na slovo vzatý a udělá vše proto, abyste jako zákazník byl ve finále spokojený. S ním také můžete řešit úložné prostory a podobné věci. Designer většinou nevybírá nábytek z jednoho obchodu, ale snaží se o originalitu, kterou také vytváří originálními kousky z různých obchodů.

Designer má naprosto jasnou představu o tom, kde, za kolik a co pořídit, jak ušetřit a co nakoupit. Poradí vám také s barevným sladěním vaší místnosti a neudělá při zařizování přešlap. Jak si zařídit místnost je tedy individuální. Každý chce mít něco jiného a podle toho si také vybírá.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *