Vybavte svou domácnost chytrými spotřebiči značky Siemens

Líbí se Vám představa ovládat celou vaši domácnost pomocí tabletu nebo chytrého telefonu? Co kdybyste mohli mít pod kontrolou celou vaši kuchyni a usnadnit si tak nakupování, mytí nádobí, nebo celý proces vaření? Připadá vám praní jako ztráta času? Šel by tento proces nějak usnadnit pomocí chytrých spotřebičů? A možná sníte o tom, že si kávu uvaříte rovnou z pohodlí postele, aniž byste museli vstávat? Možností by vás mohlo napadnout nespočet. Říkáte si, že v dnešní době už by toto nemusel být problém? Máte pravdu!

Pokud sníte o chytré domácnosti, neměli byste minout spotřebiče značky Siemens, které se při propojení s aplikací s názvem Home Connect stanou v plné míře ovladatelnými pomocí chytrých telefonů a tabletů. Stačí mít ve vaší domácnosti Wi-Fi připojení a stáhnout si tuto aplikaci do vašeho chytrého zařízení.

V čem přináší chytrá domácnost další výhody?

Další nezanedbatelnou výhodou je možnost ovládání odkudkoliv – ať už jste v kanceláři, nebo na cestách. Jelikož čas se v dnešní době stal tou nejcennější komoditou, je jeho úspora velmi důležitá. Díky chytré domácnosti můžete pomocí aplikace zapínat, vypínat, regulovat, načasovat či volit různé programy u vašich spotřebičů a díky tomu ušetřit čas, který můžete věnovat raději svým blízkým. Co kdybyste si třeba na výletě v ZOO zapnuli troubu, pračku, sušičku nebo třeba myčku, a ještě těsně před příjezdem do domu si nechali stisknutím jednoho tlačítka na telefonu připravit skvělou kávu? Dnes nic nemožného. Aplikace vám navíc dokáže poradit vhodné recepty, nebo navrhnout nejvhodnější a nejúspornější programy u vašich spotřebičů. Pokud preferujete hlasové ovládání, i to je samozřejmostí. Systém je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS, takže se nemusíte obávat, že byste kvůli nastavení chytré domácnosti museli měnit vaše chytré zařízení.

Káva přímo z postele nebo před příjezdem domů

Máte rádi čerstvou voňavou kávu, a potěšilo by vás, kdyby ji pro vás někdo nachystal? Láká vás představa, že si během cesty domů ze zaměstnání přes aplikaci uvaříte kávu a při příchodu domů vás přivítá ve dveřích její vůně? Nebo co takhle raní probuzení s vůní kávy a k tomu jako bonus ušetřit dalších pár minut spánku? Chytrý kávovar Siemens vám to všechno rád umožní.

Nákupy s pohledem do chladničky

Regulace teploty na dálku a zjištění toho, co v chladničce chybí dle přiřazených míst k produktům, to už vás asi příliš nepřekvapí. Co může nadchnout milovníky inovativních novinek, je lednička s integrovanou kamerou, kdy se například z hypermarketu můžete podívat přes váš chytrý telefon přímo do chladničky, a zjistit co je potřeba koupit pro rodinu na večeři.

Novinek, které přinášejí vývojáři značek Bosch a Siemens je dlouhá řada. Pokud vás zajímá více inovativních technologických novinek, které by vám mohli usnadnit váš běžný život, určitě se podívejte na řadu chytrých spotřebičů a aplikaci Home Connect.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *