3 zásadní důvody, proč si koupit sušičku na prádlo

Prádlo rozvěšené všude po bytě, nepříjemná vlhkost, jež může za vznik respiračních nebo dýchacích onemocnění, počínající plíseň a nezdravé klima pro vás i vaše nejbližší – tak nějak takto to pravděpodobně vypadá v domácnostech, které si nemohou dopřávat luxus ve formě sušení mokrého prádla na zahradě nebo balkoně a mají tudíž veškeré prádlo z pračky vyskládané na domácích radiátorech, otopných žebřících nebo sušácích. Pokud je to i váš případ, pak je možná na místě zapřemýšlet nad tím, zda by se právě vám nehodila domácí sušička na prádlo. Máme pro vás 3 důvody, proč byste o jejím pořízení měli vážně uvažovat.

Důvod č. 1 – úspora času

Zapomeňte na věšení prádla a žehlení! Moderní sušičky zvládnou vysušit (a některé i vyžehlit) prádlo za vás! Stačí navolit ten správný program a o nic dalšího se nemusíte starat! Prádlo je navíc po vysušení mnohem jemnější a nadýchanější, takže rozdíl poznáte doslova „na vlastní kůži“.

Důvod č. 2 – ochrana materiálů

Sušičky jsou často spojovány s poškozováním vláken jednotlivých materiálů. Tato obava byla možná oprávněná v dobách, kdy světlo světa spatřily první sušičky prádla, jež pracovaly výlučně s agresivním horkým vzduchem. Dnešní technologie jsou ale úplně někde jinde. Moderní sušičky totiž nabízejí mnoho speciálních funkcí, které dokáží pečovat i o to nejjemnější prádlo s maximální šetrností.

Důvod č. 3 – úspora místa i energie

Sušičku lze umístit do volného prostoru nebo nad pračku. Pro její přichycení se v tomto případě používají speciální montážní sady, tzv. mezikusy, které zajišťují jejich bezpečnost a stabilitu. Další výhodou moderních sušiček je také úspora energie. Dříve jsme se mohli setkat výlučně se sušičkami v energetické třídě B nebo C, dnes se již standardně prodávají sušičky v energetické třídě A.

Komerční sdělení

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *