Bydlení v Praze vám otevře dveře do světa možností. Kde seženete volné byty?

Hlavní město naší malé země rok od roku láká stále větší množství obyvatel. Nejsou to jen mladí lidé a páry, nýbrž i celé rodiny a důchodci. Není se čemu divit, protože historické ulice této metropole s sebou přináší ohromné množství příležitostí pro všechny jedince. Dají se ještě vůbec sehnat kvalitní byty?

Mrkněte se na Vackov

V poslední době si svou popularitu zasluhují hlavně byty Vackov, které nabízí jak blízkou dojezdovou vzdálenost do centra, tak i klidné bydlení v přírodě. Přes den se snadno dostanete do obchodu, práce, fitness centra či dalších míst, zatímco večer si užijete klidnou procházku skrz nádherný park.

Pokud si pro svůj život zvolíte novostavby Praha od společnosti Metrostav Development, ocitnete se v nejvyhledávanější části Žižkova, ihned vedle parku Židovské pece. Samotná lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností, kterou potřebujete.

Co se týče nových budov, dočkáte se rovnou čtyř domů. Jednotlivé byty jsou samozřejmě opatřené moderním zateplením a dalšími prvky, díky nimž ušetříte desítky tisíc ročně za vytápění. Design bude vyhovovat milovníkům minimalistického vzhledu se zaměřením na maximální funkčnost.

Podívejte se sami

Nové byty Praha 3 přichází jak v podobě skromných 1+kk a 2+kk, tak i rodinných 3+kk či 4+kk. Nejnáročnější uživatelé ocení prostorné 5+kk, kde si budete moci postavit luxusní sídlo. Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, a tak se nezapomeňte podívat na webové stránky pod vloženými odkazy a mrknout se na budoucí vzhled celého projektu.

V mžiku zjistíte veškeré důležité informace, včetně ceny jednotlivých variant. Poté si stačí jen domluvit nezávaznou schůzku zdarma. Na jejím základě se poté sami rozhodnete, jestli je život na Vackově pro vás.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *