Dřevostavby na klíč poskytují moderní zázemí pro rodiny s dětmi

V posledních několika letech se do popředí prodírají dřevostavby, protože poskytují nadstandardní tepelněizolační vlastnosti. Dále pak jsou šetrnější k životnímu prostředí, interiér se rovnoměrně vytápí a samotná realizace je poměrně rychlá. Pokud zvolíte projekt na klíč, nemusíte se o nic starat, což vám šetří spoustu času. V následujících řádcích se na dřevěná stavení podíváme podrobněji.

V případě, že jsou ve vašem hledáčku dřevostavby na klíč, obraťte se na společnost s dlouholetou tradicí. Martinice Group pracuje se dřevem více než dvacet let, přičemž na dodávky montovaných rodinných domů se specializuje od roku 2010. Samozřejmostí jsou špičkové technologie i vysoká výrobní přesnost. Používá moderní technologie dřevařského průmyslu, má kvalitní technické zázemí a odebírá materiál od osvědčených dodavatelů. Stejně tak vás nadchne, že poskytuje záruku 25 let.

Flexibilní projekt včetně 3D vizualizace

Projekt na rodinné domy na klíč může být buď standardizovaný, tedy vybraný přímo z katalogové nabídky, nebo si můžete požádat o změny a úpravy. Martinice Group vám zpracuje i 3D vizualizaci, abyste si udělali představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Jakmile je projekt z vaší strany odsouhlasený, odesílá se do obráběcího centra, kde se spouští výrobce konstrukce.

Martinice Group dbá na nízkoenergetická řešení, a proto poskytuje nízkoenergetický standard už v základní variantě dřevostavby. Stavba je difuzně otevřená, použité materiály jsou kvalitní a máte jistotu dlouhé životnosti konstrukce. Výrobce uvádí, že životnost je delší než sto let.

Martinice Group se stane vaší pravou rukou

Portfolio služeb a produktů společnosti Martinice Group je poměrně pestré. Vedle toho, že poskytuje dřevostavby na klíč, ještě vyrábí krovy a vazníky.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *