Prodej bytů Plzeň

Nejprodávanější byty v Plzni a okolí? Byt je stále investice, která se vyplatí a je dostupná pro širokou vrstvu obyvatel. V Plzni jsou na prodej byty ve starší zástavbě, byty v panelových domech i byty v novostavbách. Nejvíce se prodávají malé byty a byty rodinné.

Jak zamíchala ČNB s prodejem bytů v Plzni?

Hypotéky jsou nyní dražší a stále více obyvatel na ně vůbec nedosáhne. Podle nových podmínek ČNB nesmí výše hypotečního úvěru přesahovat devítinásobek ročního příjmu žadatele a zároveň nesmí jedna splátka přesáhnout 45 % příjmu žadatele. Nedostupnost hypoték tak přispěla k většímu zájmu o byty k pronájmu. Není to ale pravidlem a prodej bytů v Plzni je stále živý a nabídka poměrně pestrá.

Nejvíce se prodávají byty 1 + kk a 2 + kk

Prodej bytů v Plzni se točí kolem malých bytů v dojezdové vzdálenosti od centra a velkých rodinných bytů v klidových oblastech. Do hry vstupuje také řada novostaveb a nově vznikajících bytových domů, které lákají na moderní a bezstarostné bydlení. Staví se například v lokalitě u Boleveckého rybníka nebo na Poděbradské v centru města. Zajímavé byty najdete ale také v okolí Plzně. Právě teď běží prodej nových bytů ve Starém Plzenci a také nabídka bytů ve starší zástavbě se stále obnovuje.

Realitní kancelář Plzeň pravidelně aktualizuje svou nabídku

I přesto, že trh prodeji bytů příliš nepřeje, je stále z čeho vybírat a dají se pořídit solidní byty za rozumné ceny. Realitní trh v Plzni pokrývá nabídka realitní kanceláře Pubec, která se specializuje právě na Plzeň a Plzeňský kraj. Nejnižší ceny bytů hledejte na okraji města a v oblasti Plzeň – venkov. Dražší nemovitosti jsou již tradičně ke koupi v centru města v lukrativních nových bytových komplexech. Nabídka je naštěstí dostatečně pestrá a pravidelně se obnovuje. Realitní makléři z realitní kanceláře Pubec v Plzni proto s rukama v klíně rozhodně nesedí.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *