Kde hledat nové luxusní vily v Praze? Hledejte na Praze 5!

Je pro vás při výběru nového bydlení v Praze důležitá lokalita, kvalita a vzhled stavby, moderní řešení vnitřních dispozic a vybavení? Jak vlastně vypadají moderní developerské projekty, které se v Praze staví? V hlavním městě tvoří většinu developerských projektů zejména bytové domy. Dají se ale najít i krásné vily. Například v projektu Vily Chuchle. Jak takové vily vypadají?

Lukrativní a dobře zvolené místo

Luxusní vily musí být na dobrém místě. Uprostřed bytové zástavby by se tak nevyjímaly. I lokalita musí být dostatečně reprezentativní. A to se developerům podařilo. Celý projekt tvoří tři desítky moderních vil, tedy celá zástavba. Ta se nachází podél ulice Na Hvězdárně v části Prahy 5 Chuchle. Více informací o městské části Praha 5 najdete zde. Vily jsou zasazeny do severovýchodního svahu přímo nad chuchelské dostihové závodiště.

Podle nejnovějších architektonických trendů

Za vznikem tohoto developerského projektu stojí uznávaný ateliér A69 – architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova. Tento ateliér je držitelem několika mezinárodních uznávaných ocenění. U každé vily je důležitý její vzhled. Zároveň musí být dokonale naplánované i vnitřní dispozice prostoru. Právě propojení elegance a užitných hodnot interiéru jsou pro luxusní bydlení nejdůležitější a Vily Chuchle jsou důkazem, že to skutečně jde.

bytovymagazin.cz_vilychuchle_cz_01

Vily jsou v originálním provedení

V projektu vzniknou celkem tři desítky nových staveb a všechny budou originální a osobité. Každý z nás má o dokonalém bydlení vlastní představy a potřebuje něco jiného. Proto se luxusní vily na prodej liší velikostí, vzhledem, vnitřními dispozicemi i výbavou. Každý si přijde na své. Na výběr jsou dispozice 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. K jednotlivým vilám náleží i vlastní terasa, prostorná zahrada a garážová stání. Prodej luxusních vil v Praze probíhá již nyní a nic není radno odkládat.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *