Novostavby Praha slibují moderní a minimalistické bydlení. Za rozumnou cenu!

Byty v hlavním městě jsou obecně nedostatkovým zbožím. Sehnat dostupné bydlení, dosáhnout na hypotéku a nezadlužit se na doživotí v mnoha případech bývá těžko dosažitelným snem. Víte ale, co se říká? Že kdo hledá, ten i najde. A pražské byty nevyjímaje.

V souvislostí se současnou bytovou krizí v hlavním městě je možné prstem ukázat hned na několik viníků. To je však téma na speciální článek. Odborníci napříč obory včetně politiků se shodují v tom, že receptem na bytovou krizi je nová výstavba. Což o to, ono se u nás i staví, ale zřejmě ne v takovém tempu, jaké by pro velkou metropoli bylo záhodno.

Developerské projekty Praha

Jedním z předních developerů, který se krizi v bydlení snaží když ne přímo zažehnat, tak alespoň zmírnit, je developerská společnost Metrostav Development (na internetu hledejte pod odkazem developerské projekty Praha), který stojí za celou řadou významných developerských projektů. Již dvě dekády držíc se svého hesla „Vážíme si člověka, chráníme přírodu, držíme slovo“ buduje jak nadčasové bytové domy, tak i komerční objekty. Jmenujme již dokončené projekty s bytovými domy Rezidence Hadovitá, Bydlení pod tyršovským vrchem, Obytný Soubor na Krutci, Galerie nad Vltavou, Rezidence Nový Anděl a spousta dalších. A k nim další přibývají.

Bydlete na úrovni!

Jedním z posledních projektů, ve kterém může najít svůj domov 342 rodin, jsou Byty na Vackově z architektonického pera MS Architekti. Ti jsou zárukou, že vaše budoucí bydlení bude skutečně bude „na úrovni“. Žít budete v moderním, minimalistickém a elegantním prostoru. Obklopeni zelení a kvalitními materiály. Na nich si totiž developer přímo zakládá.

Čeká na vás 342 bytů!

Tato nová etapa volně navazuje na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Pět luxusních objektů podél ulice Malešická v žádané lokalitě Horního Žižkova nabídne celkem 342 bytů a ateliérů a dále 5 nebytových prostor, vše s dispozicemi 1+kk až 5+kk. A ceny? Třípokojový byt s kuchyňským koutem vás vyjde na necelých 6 500 000 Kč, což na Prahu není přemrštěná cena. Naopak. Více informací hledejte na odkazu nové byty Praha.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *