Bydlet na Žižkově je splněný sen mladé generace

Praha se neustále rozrůstá a stává se pomalu velkoměstem světového formátu. Kdo chce být u toho, měl by si samozřejmě trochu pospíšit, protože expanze je velmi rychlá. Pokud jste tu studovali nebo už v našem hlavním městě pár let pracujete, znáte zdejší prostředí určitě velmi dobře. S centry, která mají třeba jen padesát nebo sto tisíc obyvatel se to nemůže srovnávat a jakmile si jednou zvyknete na Prahu, už nikdy nebudete chtít jinam.

Praha 3 nabízí zajímavé možnosti nejen mladým

Jednou se tu zabydlet znamená nikdy neodcházet. Praha vás prostě nepustí, protože zdejší možnosti jsou úplně jiné než kdekoliv jinde v republice. Byty Praha 3 proto představují ideální start do velkého světa, v němž můžete vybudovat zajímavou kariéru a založit rodinu.

Poklidná lokalita, kde vyroste úžasné zázemí pro život, nabídne více než tři stovky různých bytů nebo ateliérů. Na Vackově je projekt v ulici Malešická na Žižkově, kde jsou k dispozici malé garsoniéry, ale klidně i čtyřpokojové byty. Sto metrů čtverečních zní určitě skvěle, že? Nebudete mít ani čas chytat lelky nebo lenošit, protože zajímavostí na Žižkově bude víc než dost.

Uprostřed zeleně a nedaleko od centra

Žít právě zde má své nesporné výhody. Jednou za všechny je třeba fakt, že bydlení v Praze na Žižkově slibuje spoustu zelených ploch, na nichž se můžete podvečer nerušeně procházet a relaxovat po práci.

Vyroste zde také obchodní a rezidenční čtvrť, kde můžete mít svou kancelář nebo třeba jen chodit nakupovat. Když obchod není daleko, hned je jedna starost pryč. Společenský život tu samozřejmě kvete také, protože řada restauračních zařízení nabízí nové sociální kontakty a také chvíle oddechu během víkendu. Když se k tomu přidá kulturní skvost 20. století, jakým je kino Aero, jistě není proč vůbec váhat!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *