Rezidence NA VACKOVĚ: Atraktivní developerský projekt na Žižkově

Toužíte po bydlení v hlavním městě, které se vymyká zavedenému průměru a nabízí nadstandardní životní podmínky? Jinými slovy – hledáte luxusní byty v Praze? V tom případě vás bude zajímat zbrusu nový rezidenční projekt, který vznikl na Žižkově. Stojí za ním společnost Metrostav Developement, která zde v letech 2006 – 2011 vybudovala úspěšný projekt Alfarezidence. A není náhoda, že si pro svůj další počin vybrala opět Prahu 3, ze které se postupně stává nové moderní centrum Prahy. V čem je rezidence NA VACKOVĚ unikátní a jakou sortu obyvatel bude zajímat?

Moderní bydlení na Žižkově

Moderní byty Žižkov snoubí všechny podstatné požadavky, které se týkají samotného bydlení i okolí. Jsou-li vaše priority soukromí, klid a zároveň optimální vzdálenost do rušnějších částí Prahy, budete spokojeni. Neméně zajímavá je i potenciální návratnost investice. Rezidence NA VACKOVĚ patří mezi developerské projekty, jejichž cena nebude v průběhu dalších let klesat. Pořízení bytu tak můžete pojmout i jako zajímavou investici.

bytovymagazin_cz_navackove_cz_01

Zaměřme se však na samotnou budovu, respektive komplex tří objektů, které se nachází kolem ulice Olgy Havlové. Podobu rezidence mají na svědomí zkušení architekti ze studia MS Architekti a pojali ji poměrně netradičním způsobem. Objekty ustupují od uliční linie a dominují svou asymetrií a členitostí. Na druhou stranu nijak nenarušují unikátní charakter čtvrti a skvěle do ní zapadají.

Byty pro rodiny i jednotlivce

V rámci rezidence bude na prodej 202 bytových jednotek s menšími i většími dispozicemi. Na své si tak přijdou singles, pro které jsou připraveny 1+kk, jakožto i početnější rodiny (4+kk). Všechny byty jsou řešeny s ohledem na maximální využití prostoru, důmyslné rozvržení a dobré prosvětlení. Samozřejmostí je přítomnost kvalitních materiálů. Byty budou připraveny k prodeji v první polovině roku 2017.

bytovymagazin_cz_navackove_cz_02

Na závěr jsme si nechali pár informací o okolí. Žižkov je rozmanitý a nabízí spoustu prostoru pro relaxaci a procházky s dětmi (např. parky Židovské pece a Na Balkáně), sportovní vyžití i kulturu. Nachází se zde známé Kino Aero a několik zajímavých kulturních památek (např. Nákladové nádraží Žižkov). Nudit se zde opravdu nebudete.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *