Bydlení v Praze

Už nemusíte tajně snít o moderním a zároveň kvalitním bydlení, ale můžete si rovnou koupit byt na Praze 5. Byty Praha Stodůlky v projektu Britská čtvrť jsou velmi populární. Na prodej jsou byty v několika etapách: Britská čtvrť II a Britská čtvrť III, které již jsou v pokročilé výstavbě nebo také poslední byty v Britské čtvrti IV. Bydlení v těchto bytech nabízí pohodlí, bezpečnost nebo parkování v podzemních garážích. Samozřejmostí jsou také bezbariérové přístupy do domů a výtahů. Nedílnou estetickou součástí celého komplexu je také příjemné venkovní prostředí se zelení, stromy a lavičkami.

Nové byty v Praze Hostivaři jsou jako stvořené pro vyznavače pohody, klidu a relaxace. Projekt „Nad přehradou“ leží na velmi atraktivním místě a nabízí neméně atraktivní byty. V této lokalitě naleznete 93 bytů a veškerým občanským vybavením a možností relaxace či sportovního vyžití.

Mezi momentálně velmi vyhledávané patří byty Vysočany. V minulosti o ně nebyl takový zájem jako dnes. Klienti se doslova perou o zakoupení bydlení v této lokalitě, která se rychle rozrůstá a nabízí ve své blízkosti vše potřebné. Téměř 12 minut je to do kina, na nákupy nebo do centra města. Celý areál je zelený a nabádá tak k aktivnímu odpočinku na bruslích či kole. Je tedy vhodným místem pro mladé páry a rodiny s dětmi, které ocení čisté hřiště. Tento projekt je tvořen prozatím čtyřmi etapami, pátá bude dokončena v roce 2013. Velkou výhodou oproti ostatním sídlištím nebo komplexům je možnost zaparkování cizích aut na veřejných parkovištích. Spokojení jsou zde zkrátka všichni: děti, sportovci, mladí, hledající zábavu, ale i pečující maminky, které každodenně nakupují v supermarketu nebo zajdou s kamarádkou na kávu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *