Na Michelské stráni vyroste zbrusu nový developerský projekt

Praha 4 je v posledních letech stále žádanější pražskou městskou částí. Dokonce se stává novodobým centrem města. Není divu, že v této pulzující městské lokalitě je stále větší poptávka po bydlení. A zejména pak po novém bydlení v nově realizovaných developerských projektech. Také developeři jsou si tohoto zvýšeného zájmu dobře vědomi a snaží se vytvářet projekty na atraktivních místech Prahy 4. Nejnovější projekt vznikne na Michelské stráni.

Unikátní projekt na unikátním místě

Ještě před pár lety by si snad nikdo nedovedl bydlení na Michelské stráni ani představit. Postavit domy ve svažitém terénu a tak, aby nijak nerušily vzhled této čtvrti, není z architektonického hlediska vůbec jednoduché. A to ani v dnešní době, kdy jsou technologie výstavby na vyšší úrovni. Ale pro pražské architekty z Arx Studia to byla výzva, kterou se podařilo splnit dokonale a mohou tak vzniknout nové byty Praha 4. Více informací o městské části Praha 4 najdete zde.

bytovymagazin.cz_rezidencehadovita_cz_01

3 moderní budovy

Právě složitosti se svažitým terénem jsou pro architekty největší překážkou a výzvou. Arx Studio ovšem udělalo z překážky největší přednost. Projekt Rezidence Hadovitá je projektem tří bytových budov. Z architektonického hlediska jsou tyto budovy členité a kopírují tak svažitý terén. Skvěle do terénu zapadají. A právě díky členitosti budov a svažitosti terénu působí celý komplex nadčasovým dojmem. Byty v Praze Michli v projektu Rezidence Hadovitá jsou vhodné i pro nejnáročnější rezidenty.

bytovymagazin.cz_rezidencehadovita_cz_02

Prostorné a vzdušné interiéry

Studio Arx si dalo záležet nejen na vnějším pojetí stavby, ale také na propracovaném interiéru. Pro výstavbu jsou použité jen moderní a nízkoenergetické materiály. Vnitřní dispozice jednotlivých bytů jsou přesně podle trendů moderní architektury s důrazem na maximální využití prostoru a dostatek přírodního světla v místnostech. Byty k prodeji v Praze 4 jsou v dispozicích od 2+kk až po 4+kk.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *