Revoluce na trhu s nemovitostmi díky realitnímu portálu CINCINK

Na trhu s nemovitostmi to posledních několik let pěkně vře. A není se čemu divit, protože poptávka výrazně převyšuje nabídku. Ceny bytů i domů ve většině lokalit poměrně značně stouply a nikdo neví, jak to bude v budoucnu, jestli dojde k ochlazení zájmu, nebo bude pokračovat stoupající tendence.

Ať už bude scénář jakýkoliv, vždy se hodí znát férový realitní portál, kde najdete pestrou nabídku inzerátů i doplňkových služeb, které vám pomohou s prodejem či koupí nemovitosti. Díky takovému partnerovi je orientace na trhu jednodušší a zvýšíte své šance na úspěch. Od konkurenčních stránek se portál CINCINK odlišuje jednou významnou věcí. O co konkrétně jde? Více informací najdete v článku.

Seznamte se s novým hráčem na trhu s nemovitostmi

Chcete se seznámit s novým portálem nabízejícím nemovitosti? Jde o stránku slučující inzerující jednotlivce i nabídky z realitních kanceláří. Férový realitní portál si klade za cíl připravit místo, kde se bude dobře cítit nejenom kupující, ale i prodávající a celý proces proběhne bez problémů. Inzerce zdarma nabízí prostor opravdu pro kohokoliv, kdo jen bude chtít vystavit nabídku na svou nemovitost. Hrdým partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, což nabízí další výhody v podobě využití online hypoteční kalkulačky, kde jasně vidíte, jakou hypotéku má banka aktuálně k dispozici.

Obrovským bonusem a výraznou předností portálu CINCINK je široká nabídka praktických služeb. Jde o způsob, jak částečně nahradit realitní kancelář a pomoci běžným lidem objednat si odborníky na dílčí úkoly při prodeji či koupi nemovitosti. Využít tak můžete například právní služby, odhad ceny nemovitosti či inspekci technického stavu, kdy odborník vytvoří i odhad nákladů na opravy. Prodávající zase ocení kompletní pomoc při tvorbě inzerátu tak, aby vypadal co nejvíce lákavě a zaujal velké množství potenciálních zájemců.

Při koupi bytu se hodí pomoc profesionálů

Pokud nejste zkušení v nákupu nemovitostí a neděláte to pravidelně, oceníte pomoc profesionálů. Často je koupě bytu či rodinného domu velkou událostí, která se podaří jen párkrát nebo dokonce pouze jednou za život. Proto je vždy lepší využít na pomoc odborníky, protože mají přehled v dané oblasti a vědí, na co si dát pozor. Řeč je zejména o právních službách sloužících jako pomoc při tvorbě či kontrole smlouvy. Dále je vhodné využít bankovní úschovu peněz.

Zhodnoťte svou investici do nemovitosti co nejlépe

Prodej nemovitosti může být snahou o zhodnocení dříve provedené investice. Takže touha vydělat co možná nejvíce peněz je rozhodně na místě. Ale jak toho dosáhnout? Pokud nespolupracujete s realitní kanceláří, může se vám hodit pomoc ve formě jednotlivých služeb. Na portálu CINCINK si můžete objednat profesionální nafocení nemovitosti. Více potenciální zájemců může oslovit přehledný 3D plánek a prodej bytu může být úspěšný i díky dobře sepsanému textu u inzerátu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *