Žižkov se proměňuje. Přejete si i vy nové bydlení v srdci Prahy?

Projekt, který město již dlouho vyhlíželo, se právě realizuje. Proměna nevzhledné a zanedbané městské čtvrti, ze které se zanedlouho vyklube překrásná labuť, bude nabízet mnoho rezidenčních prostor. Přejete si i vy bydlet v nejmodernějším srdci naší stověžaté matičky?

Konec ošklivého káčátka

Žižkov nebyl příliš lákavou lokalitou. I zde ale již nyní probíhají potřebné stavební práce a úpravy, aby bylo docíleno proměny oblasti Horního Žižkova. Nyní se zde přesouvá veškerá pozornost. Konečně se zde totiž bude nalézat několik bytových domů, které splynou s okolní krajinou a vytvoří tak skutečně moderní možnosti pro bydlení v souladu s vysokými standardy, které bydlení v metropoli skýtá. Nové byty Praha 3 tak nyní představují bydlení v samé blízkosti parku. Je to i váš splněný sen?

Moderní bydlení v centru města

Horní Žižkov se pomalu, ale jistě proměňuje ve velmi lákavou lokalitu k modernímu bydlení. Veškerá občanská dostupnost na dosah ruky, zastávky městské hromadné dopravy, blízkost parku i nově vznikající obchodní prostory pro možnost nákupu, to vše nabízí rezidenční projekt Byty u parku. Každý z bytů je pak individuálně koncipován tak, aby bylo maximálně využito přirozeného slunečního světla a prostoru. Bude nabídnuto k prodeji celkem 272 bytů různých dispozic v budovách s maximálně 6 nadzemními podlažími.

Není třeba dojíždět ze satelitů

Praha přímo volala po nových bytech. Vždyť dosud pokud jste si přáli bydlet v našem hlavním městě, museli jste volit kompromis a vybírat si – buď budete v novém a ve svém, ale daleko za centrem, nebo budete obývat starý byt. Nyní se konečně staví 11 nových domů, ve kterých si najde své místo k žití každý. Samozřejmostí je garážové stání a architektonické řešení, které nabízí nízké budovy v synergii moderní architektury, funkčního bydlení a lokality v blízkosti parku.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *