Byt v hlavním městě s výhledem na Malešický les? Může být váš!

Existují místa, kde chce bydlet prostě každý. Jsou to zpravidla taková místa, která nabídnou dostatek soukromí a klidu, ale zároveň jsou na dosah veškeré občanské vybavenosti. Přesně takové je bydlení v rámci nového rezidenčního projektu Malešický háj, který vám umožní bydlet v metropoli, ale zároveň mít svou pohodovou oázu, kam se budete vždy rádi vracet.

Klid, pohoda a bydlení v Praze? Ano!

Pokud jsme hovořili o oáze pohody, tak přesně takové místo zde je. Budete moci bydlet přímo v Praze, takže do centra to budete mít vždy kousek, nebudete muset nikam daleko dojíždět a nic vám zkrátka nebude zbytečně dlouho trvat. Byty v pražských Malešicích, které se nacházejí v nové rezidenční čtvrti, vám nabídnou dostatek životního prostoru, kde si vždy vychutnáte chvilku pro sebe. Blízkost okolní přírody je samozřejmě jedním z hlavních aspektů zdejšího pohodového bydlení. Pro byty je charakteristické:

  • Citlivé zasazení do okolní krajiny
  • Blízkost Malešického lesa

Celý komplex má 5 bytových domů, které se pyšní moderní architekturou. Jejich výška je 5 podlaží, a to právě pro citlivé zasazení do krajiny. Celkově tady je 107 bytových jednotek, což je samo o sobě menší počet než je obvyklé, takže se zde umocňuje pocit soukromí. Toto bydlení zkrátka vyhoví každému, kdo touží po svém klidu. K tomu ještě dále přispívají předzahrádky, balkony čí terasy, které u bytů najdete.

Minimalistická moderní architektura

Podzemní podlaží bytových domů má garážová stání a sklepní kóje, nad tím rostou byty, které jsou ve jménu moderního minimalismu. Nové byty Praha 10 se staví od roku 2021, přičemž nastěhování bude možné během roku 2023. Vnitřní i venkovní prostory kladou důraz na maximálně promyšlená dispoziční řešení. Vše je zde pojato tak akorát, abyste neměli pocit, že tady něco chybí, případně zase na druhou stranu přebývá.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *