Luxusní byty Vinohrady

Rezidence Vinohradská je novým projektem, který bude situován v Praze 2 a 3. Jistě upokojí každého klienta svým nadstandardním vybavením a secesním stylem. Dokončení projektu je plánováno na podzim roku 2013, ale zarezervovat si byt můžete už nyní. V této zrekonstruované rezidenci budou k dispozici také kancelářské prostory, pro jakýkoliv druh podnikání. Luxusní byty Vinohrady si jistě zamilujete. Nachází se totiž v atraktivní lokalitě na ulici Vinohradská 33. Lokalita má svůj historický původ. Název vznikl díky královským vinicím, které už zde nejsou. Místo nich zde vyrostly vily, letohrádky a usedlosti.

Vinohrady jako takové patří mezi pražany k nejoblíbenější lokalitě vůbec. Má historický nádech, krásná panoramata, spoustu míst k odpočinku i ke sportování a samozřejmě občanskou vybavenost. Bydlení v lokalitě Praha 3 nabízí tři základní školy, střední školu, knihovnu, čerpací stanice, nákupní centra a další kavárny a restaurace. Doprava je v této části rychlá a řešena precizně. Za jednu minutu jste u stanice metra A (Jiřího z Poděbrad). Kromě metra máte samozřejmě na výběr i jiné prostředky jako jsou tramvaje a další.

Tyto skvostné byty jsou vybudovány pro náročné klienty. Dům je sedmipatrový s celkovým počtem 11 bytových jednotek, které jsou v dispozicích od 2+kk, 3+kk a 4+kk. Ke každému bytu je možné dokoupit sklepní kóji a parkovací místo. Budova je tvořena cihelným systémem. Je zrekonstruovaná a doplněna o moderní prvky. Fasáda je zateplená a nezbytnou součástí jsou také repasovaná okna s izolačním dvojsklem. Zateplené jsou i podlahy a spodní části stavby. Dominantou stavby jsou repasované vchodové dveře, které dýchají historií. Mají samozřejmě protipožární ochranu a bezpečnostní kování.

Realizace toho projektu je pod záštitou developerské společnosti BM Develop. Projekt bude dokončen v listopadu roku 2013. Byty si však můžete rezervovat již nyní.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *