Bude Vilapark Klamovka vaše nové bydlení snů? Rezidenční projekt, který vás osloví

Nemáte rádi ve svém bydlení kompromisy? Jste zvyklí na určitý standard? Potom by vás mohl oslovit nový rezidenční projekt Vilapark Klamovka. Je situován v prostředí zeleně, ale lze využít veškerých výhod města. Velice rychle si zde zvyknete na moderní bydlení, které vám nabízí krásný výhled na prahu. Čeká zde na vás celkem 117 nových bytů. Pojďme se na celý projekt podívat blíže.

Mnoho možností pro děti i dospělé

Jak jsme zmínili v úvodu, k dispozici je zde tedy 117 nových bytů, které najdete u bývalého zámeckého parku Klamovka. Byty Vilapark Klamovka jsou ideálním řešením pro nejrůznější potřeby, ať už zde chcete bydlet jako jednotlivci nebo páry, stejně tak jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Kromě toho získáte bydlení na atraktivní adrese. Výhodou této lokality je bezpochyby:

  • Blízkost restaurací, obchodů i kulturního vyžití
  • Přilehlý park Klamovka pro sport i relaxaci

Výhodou je, že doslova za pár minut jste na smíchovském Andělu, takže vám nebude chybět ani velkoměsto. V dosahu jsou restaurace, kavárny i obchody. Z pohledu kulturního vyžití si tak určitě nebudete muset stěžovat. Po ruce máte také historické centrum Prahy. Pokud naopak inklinujete spíše k přírodě, můžete využít přilehlého parku Klamovka, který je ideální pro sport i relaxaci.

Jedinečností tohoto místa je ale právě spojení obojího, to znamená, že nemusíte jezdit za klidem mimo město, ale zároveň se nemusíte vzdávat veškerých společenských a kulturních výhod, které město samo o sobě nabízí.

Výhled na Prahu i zelená zahrada

Co vás zde určitě dostane, to je výhled směrem na město, který budete mít z bytů v sekci A na severní hranici pozemku. Klade se důraz také na maximální soukromí. Využít pro to můžete i balkony či lodžie. Byt k prodeji na Praze 5 můžete pořídit i v sekci B, která je na jižní hraně pozemku, přičemž tyto byty jsou umístěny směrem do klidné zahrady. Toto umístění ocení především rodiny.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *