Developerské projekty Praha

V poslední době se s developerskými projekty v hlavním městě roztrhl pytel. Pro větší přehlednost existují weby, na kterých si snadno vyhledáte projekt podle vašich představ. Stačí uvést typ zakázky, zda máte zájem o prodej či pronájem developerského projektu, zadat kategorii (byty nebo domy) a v poslední řadě také plochu v metrech čtverečních a cenové rozpětí. Po tomto rychlém zaškrtání vám vyjedou vámi požadované nabídky. Tento rychlý a chytrý vyhledávač vám ušetří čas a poskytne veškeré informace o daném bydlení. Tyto developerské projekty Praha jsou unikátní svou architektonikou, lokalitou a názvem, netradičním vybavením a moderním stylem.

Mezi nové developerské projekty, které se pyšní luxusním bydlením, patří Malý Háj, V Čeňku, Kaskády Barrandov, Rezidence Šafránka, Na Hvězdárně nebo Rezidence Korunní. Každý z nich je unikátní a leží v jiném prostředí. Vždy se developeři snaží najít klidnou lokalitu pro relaxaci, venkovní posezení i sportovní vyžití. Projekt Malý Háj je velice úspěšným dílem architektů a designerů. První etapu tvoří tři bytové doby s kapacitou 162 bytů, které mají k dispozici zahrádku nebo balkon. Dostavba druhé etapy se plánuje na jaro roku 2013. Jiným projektem je Nový Park Písnice, který se bude nacházet v Praze 12. Díky okolní zeleni, lesnímu porostu a odpočinkovým zónám je vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Na své si přijdou také sportovci, kteří mají možnost si zajít na tenisové a jiné sportovně zaměřené kurty. Nutnou součástí je také občanská vybavenost, veřejné služby a skvělá 500 metrová dostupnost ke stanici metra D.

Projekt společnosti Ekospol Vilapark Uhříněveská obora bude tvořen celkem 151 bytovými jednotkami, které budou ve tří nebo pětipodlažních viladomech v oblasti Prahy 10. Součástí je také 85 garážových parkovacích míst. Okolí je velmi atraktivní pro nedaleký Podleský rybník nebo pro přírodní památku Obora v Uhříněvsi. V bytech můžete očekávat vysoký standard a dobrou tepelnou izolaci obvodových stěn, díky které ušetříte až 20% nákladů na vytápění.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *