Kejřův Park 1

Kejřův Park 1 je unikátním projektem, který vás zaujme moderní architektonikou a přírodním okolím. Tyto nové byty Praha 9 v Hloubětíně jsou ideálním prostředím pro bydlení mladých párů nebo rodin s malými dětmi. Nabízí klid, možnost sportování, ale zároveň i dobrou dopravní dostupnost přímo v hlavním městě. V okolí se nachází nádherný lesopark a Hořejší rybník, kde si odpočinete po náročném dni nebo se zde můžete procházet se psem nebo kočárkem. Kejřův park 1 nabízí celkem 135 bytových jednotek, o dispozicích od 1+kk až po větší a luxusní 4+kk, s rozlohou od 47 do 94 m2.

Na své si přijdou také náročnější klienti, kteří mají vysoké nároky na vybavenost a kvalitu, jak bytu, tak okolního prostředí. Každý byt má k dispozici zahrádku nebo balkon s výhledem na nedaleký Hořejší rybník nebo lesopark. Pokud rádi běháte, hrajete volejbal nebo jezdíte na kolečkových bruslích, pak je tato lokalita pro vás jak ušitá. Je zde vybudované hřiště na beachvolejbal a spousta cyklostezek nebo turistických zón. Dalším příjemným překvapením je pro rezidenty vybudovaná soukromá pláž, kde můžete relaxovat po celé léto. Lokalita Kejřův Park je velmi vyhledávanou lokalitou pro bydlení, proto se developeři rozhodli oblast rozšířit a vybudovat Kejřův Park 2. Byty z první etapy jsou již z 80% prodány, ale stále jsou ještě luxusní bytové jednotky volné, které si můžete zarezervovat. Dostavba projektu Kejřův Park 2 se očekává na jaře roku 2014.

Jak již bylo zmíněno, jde o projekt s dokonalou architektonikou, nadčasovým vybavením, lukrativní adresou a skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Do centra Prahy se dostanete za pouhých 15 minut. V okolí je mnoho autobusových a tramvajových zastávek a poblíž stanice metra trasy B. Nechybí ani mateřské a základní školy, nákupní střediska, zdravotnické středisko, pošta, plavecký bazén a další sportovní zařízení. Tento zajímavý projekt vybudovala developerská společnost Star Group, která má svém kontě řadu dalších úspěšných projektů po celé republice.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *