Nové byty Praha

Toužíte o bydlení v Praze, v krásné lokalitě a v bytě, který si vytvoříte podle vlastních představ? Tak jste na správně adrese. Nové byty Praha se dle lokality rozdělují na Rezidenci Korunní, BelariePark nebo komplex Dolní Počernice. Rezidence Korunní je jedním z komplexů novostaveb v Praze na Vinohradech. Vyjadřuje kosmopolitní představu města, ale zároveň poskytuje soukromí, které každý z nás potřebuje. Uvnitř komplexu se nachází dvůr s vodní plochou, zelení a posezením. Bydlení je dále rozděleno na jednotlivé části: Boulevard, Villa nebo Industrial. BelariePark je také obytným komplexem, který byl vybudovaný v místě bývalé továrny Nestlé, závodu Orion v Modřanech. Pro bydlení v klidném a přírodním komplexu, lze doporučit lokalitu v Čeňku poblíž Dolních Počernic.

Byty Praha 4 konkrétně zahrady Opatov jsou rezidenčním objektem, který se bude stavět mezi ulicemi Chilská a Hviezdoslavova. Přibližně 250metrů od stanice metra trasy C, Opatov. Najdete zde byty o velikostech 1+kk, ale také 5+kk. Některé byty budou mít k dispozici předzahrádky. V dalších bytech budou k dispozici terasy nebo balkony. V podlaží se nachází prostor pro parkování aut, sklepy, kočárkárny, místo kam uschováte horská kola, technické místnosti a strojovny. V 2. až 9. podlaží bude navrženo 182 nových bytů. K dispozici je také výtah, který bude veden až do garáží. Zlepšuje tak podmínky pro seniory a pro vozíčkáře.

Komplex bytů v Čeňku patří mezi nízkoenergetické domy. Jedná se o tři dvojice bytů s celkovým počtem 50 bytových jednotek. Nízkoenergetické byty Praha 9 jsou zajištěny zvýšenou dimenzí tepelné izolace obvodových konstrukcí objektu, použitím šestikomorových rámů u oken se zasklením trojsklem. Hlavními výhodami jsou nízké náklady na vytápění a kvalita vnitřního prostředí. Tyto domy také nezatěžují životní prostředí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *