Nejlevnější byty v Praze

Pokud je vaším tajným snem bydlet v Praze, třeba rovnou v novostavbě za přijatelné peníze, tak může jít o realitu. Většina bydlení je koncipována tak, aby si jej mohli dovolit i mladší lidé, novomanželé i rodiny s dětmi. Takže předsudek, že je Praha drahá, už dávno není pravda. Při výběru nových levných bytů v Praze se zaměřte na developery, kteří by měli za každým úspěšným projektem stát. Většinou se jedná o atraktivní lokality v blízkosti Prahy se skvělou dostupností. Levné byty nabízejí kromě zajímavé adresy také krásnou okolní přírodu se spoustou relaxačních a odpočinkových míst. Je proto velmi výhodné a žádané bydlet v klidné lokalitě, pár minut od centra Prahy a za velmi dobrou cenu.

Developerská společnost Ekospol a.s. se může pyšnit 8 000 spokojenými klienty, pro které vytvořila na 3 500 bytů. Stojí za charakteristickou proměnou jednotlivých částí Prahy, kterou obohatila o nadčasové byty a novostavby. Jejich práce je postavena na inovativních technologiích, moderních materiálech, kvalitě, neotřelém vzhledu jednotlivých projektů a dokonalém splynutí stavby s okolní přírodou. Mezi nejprodávanější nabídky bytů patří projekt Nový Park Písnice, který se nachází v Praze 12 a je zasazen do parkového a zelení obklopeného prostředí. Mezi další novostavby Ekospol patří Vilapark Uhříněveská obora a Panorama Kyje II. Navíc se mohou pyšnit třemi evropskými certifikáty, které je velmi těžké získat, zejména pro svá přísná kritéria jejich splnění.

Finep je další známou a chválenou developerskou společností, která působí hlavně v našem hlavním městě, ale také na Slovensku. Společnost byla založena už roku 1995 a má na svědomí vybudování 6 000 bytů a dalších projektů. Byty Finep jsou známé svým neobvyklým a nadčasovým vzhledem, nadstandardním vybavením a moderní architekturou. Mezi jejich unikátní projekty patří Malý Háj – Praha 10 (Štěrboholy), Kaskády Barrandov – Praha 5, Bytový Park Prosek – Praha 9 (Střížkov), Na Hvězdárně – Praha 5 (Velká Chuchle), Bydlení Nad Přehradou – Praha 10 (Hostivař), Harfa Park – Praha 9 (Vysočany) a Britská čtvrť – Západní Město.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *