Developerské projekty

Geosan Development patří mezi silné a stabilní společnosti, která působí na našem trhu již 15 let. Zaměřují se na stavbu nových bytů v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Snaží se o propojení kvalitní a zajímavé stavby v komplexu s přírodou a nejnáročnějšími požadavky klienta. Vyvíjí moderní bytové jednotky za přijatelné ceny pro všechny zájemce. Nové byty Praha se zaměřují na mladé páry, rodiny s dětmi nebo jednotlivce, co touží po pěkném bydlení v klidné čtvrti.

Kaskády u Botiče v Praze 10 je zrovna jedním z připravovaných projektů, ve které se můžete těšit na výstavbu komplexu 6-ti budov. Hlavní součást projektu bude tvořena 4 budovami s terasami, které jsou orientované k Botiči. Další dva domy budou malometrážní a s nebytovými prostory v přízemí. Samozřejmou součástí tohoto komplexu jsou také garáže. Lokalita nabízí dobrou dostupnost na Prahu 4 s obchodními domy, ale také s netknutou částí přírody, kde se dá výborně relaxovat. Poblíž se také nachází sportovní centrum Hamr, Hamerský rybník nebo Hostivařská nádrž. Přímo před celým projektem je stanice Záběhlická škola, ze které se za necelých 7 minut dostanete na stanici metra Skalka.

Mezi další developerské projekty, které nabízí Geosan Development patří Zelený Botič, Liberty Building, Svět Na Pláni nebo Bytové domy Bohdalec (Praha 4). Projekt Liberty Building nese stejně honosný název jako lokalitu i kvalitu provedení nových bytů. Jde o bydlení i bussines v jednom na Praze 4 v Nuslích. K prodeji jsou již k dispozici nebytové prostory, které můžete využít pro jakékoliv obchodní a podnikatelské záměry. Lokalita vám kromě skvělé dostupnosti do města nabídne také výhled na Grébovy sady, kde můžete odpočívat nebo aktivně sportovat. Stavba se skládá ze dvou samostatných částí, z novostavby a z rekonstruované budovy bývalé továrny Regula. V přízemí bude vybudováno parkoviště pro rezidenty bytových jednotek, ale i pro uživatele kancelářských prostorů.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *