Nemovitosti Praha 5? Víme kde a od koho! Respektive přes koho!

Sháníte nemovitost na Praze 5? Dům, byt, vilu či nebytový prostor? Nebo ji prodáváte? K službám vám v obou případech může být renomovaná realitní kancelář REMAX Anděl.

Ta vaši nemovitost opravdu dobře prodá. Tedy za nejvyšší možnou cenu. Ale také vám sežene bydlení snů. Kde byste chtěli bydlet či pracovat? V Hlubočepích, Košířích, Motole, Radlicích či na Smíchově? Můžete! Co pro to udělat? Třeba hledat na internetu. Do vyhledávače si zadat odkaz například byty Praha 5prodej domu Praha 5(popřípadě domy Praha 5) a začít surfovat. Ještě před tím si však vezměte dovolenou. Jen po zadání odkazu nemovitosti Praha 5 vám Google nabídne téměř 13 milionů odkazů.

Realitní kancelář vám ušetří čas, nervy i peníze

Čas si v každém případě ušetříte, obrátíte-li se na renomovanou realitní kancelář (tu pro změnu najdete na odkazu realitní kancelář Praha 5 nebo reality Praha 5). Její realitní makléři vše nezbytné učiní za vás. Včetně hledání. Nabídnou vám zkrátka nemovitost, která splňuje všechny vaše požadavky. A nejenom to.

Prodáváte nemovitost? A víte, co čeho jdete?

Prodej nemovitosti není jen tak. A je jedno, zda se jedná o prodej bytu Praha 5 či kdekoliv jinde. V první řadě na ni musíte sehnat kupce. Kupce ochotného zaplatit vám za ni vámi požadovanou cenu. Víte ale, že je správně oceněná? Tedy ne nadceněná ani podceněná. Obě varianty jsou totiž špatné. V případě podcenění ztrácíte, v případě nadcenění zase kupce neseženete. Toho vás profesionální makléř ušetří. Má totiž přístup k cenovým mapám, které oceňování nemovitostí usnadňuje. Především se však vyzná na realitním trhu.

Úloha realitního makléře

Úloha profesionálního makléře však sahá mnohem dál. Realitní kancelář udělá všechno pro to, aby nemovitost prodala rychle a dobře. Nemovitost tedy v první řadě k prodeji připraví. Vyklidí, naaranžuje, profesionálně nafotí a odprezentuje. Na svých serverech i zájemci samotnému. K tomu s ním, bude-li se mu zamlouvat, sepíše kupní smlouvu, uloží peníze do úschovy, provede zápis do katastru nemovitostí atd.

Prodej i koupě v souladu se zákonem

Především se však postará o to, aby prodej byl po legální stránce v pořádku, tedy v souladu se zákonem. Aby se jinými slovy prodejce setkal se svými penězi a kupec se svou nemovitostí. To bohužel není automatické. Podobné úkony vás budou čekat i v případě koupě nemovitosti. I s ní vám mohou asistovat realitní makléři z kanceláře REMAX Anděl. Tak neváhejte. Více informací hledejte na odkazu nemovitosti Praha 5.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *