Matrace pro celou rodinu

Tak by se také daly nazvat matrace nejrůznějších typů a tuhosti. Daly by se takto nazývat i matrace pro partnery, kde potřebujete stejnou výšku lůžka, přičemž každý může mít jinou tuhost matrace. Ženy si obvykle volí měkčí a muži tvrdší matraci. Klasické sendvičovité provedení vám zajistí obě tuhosti v jednom a v případě potřeby si matraci otočíte. Kvalitní matrace mají od pěti do sedmi anatomických zón a není již výjimkou ani masážní profilace. Tedy nopky, které působí s místy nejvyššího tlaku a působí tak na bolavé svaly a unavená záda.

Matrace pro XXL

Tyto matrace Tropico jsou vyráběny s ohledem na vyšší váhu nebo také pro milovníky velmi tvrdé podložky. Matrace má pak delší životnost a stále dobré ortopedické a anatomické vlastnosti. Opět má matrace dvě možnosti tuhosti HARD/SOFT, přičemž Soft je složena ze středně tuhé paměťové pěny. Také jádro, které je složeno z RE pěny dodává stabilitu a přirozenou tuhost. Výška matrace je také vyšší, celkově na 21 cm, a to vám umožní snadnější vstávání. Je proto vhodná pro seniory, obézní nebo pro ty, co trpí na bolesti kloubů. Kvalita je doplněna o antialergický potah Aloe Vera, který se dá samostatně vyprat na 60°C. Za příplatek je možně si pořídit potah Microcare, který je na dotyk velmi jemný a příjemný. Tyto matrace jsou vhodné do hmotnosti 145 kg.

Teenage

Jak název napovídá, tak se jedná o matrace pro děti a dorost. Pro tuto skupinu spáčů jsou důležité ortopedické vlastnosti po celou dobu růstu a dospívání. Druhým požadavkem je snadná údržba a snadné praní. Potahy jsou kromě zajímavých motivů, potaženy klimatizovanou vrstvou, která absorbuje vodní páry. Tyto kvalitní matrace mají opět sendvičovité provedení , které je složené z měkčí bílé vrstvy a tužší růžové vrstvy, která má nosnost až 130 kg. Tato matrace je také odolná proti dětskému poskakování a hrátkám v posteli.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *