Nábytek na zakázku, který dodá kouzlo vašemu interiéru

Máte rádi dřevo a vše s ním spojeno? Ctíte nábytek z masivu, dřevěné schody a jejich kouzlo, nebo letitou, těžkou, dřevěnou truhlici, která se u vás dědí z generace na generaci? V tom případě je nábytek na zakázku odvětví dřevovýroby, které se vám zaručeně zalíbí.

Společnosti vyrábějící nábytek na zakázku

Firmy zabývající se výrobou zakázkového nábytku umí se dřevem téměř všechno. Zaměstnávají špičkové odborníky z oboru a spolupracují s externisty, kteří zajišťují méně časté práce. Protože jsou požadavky a nápady klientů různé, nesmí jim chybět kreativita, tvořivost, ale také umění podtrhnout nábytkem styl klienta.

Jednou z takových firem je společnost ETOILE. Na trhu je již od roku 1992 a od roku 1993 se zabývá atypickou dřevovýrobou. Její dlouholetá tradice je zárukou dobře odváděné práce a spokojenosti klientů.

Kdy zvolit nábytek na zakázku?

Je-li dřevo materiál, bez kterého si nedovedete představit svůj interiér, už to je důvod k tomu, abyste se obrátili na zakázkovou výrobu dřeva. Dalšími důvody jsou:

  • Požadavky na originální, kvalitní a neokoukaný druh nábytku
  • Potřeba nábytku přesně vyrobeného podle prostoru, který je pro něj určen
  • Chcete-li solitér, který nemůžete v klasické síti najít
  • Když máte svou představu vybavení a třeba jste si jej i nakreslili

Co pro vás vyrobí společnost ETOILE?

Nahlédnete-li na webové stránky firmy Etoile, najdete fotografie precizně odvedené práce. Můžete ji požádat o výrobu jídelních a pracovních stolů, komod a skříní, výloh a výkladců, návrh interiéru dle architekta, ale také o restaurování nábytku, výrobu schodiště a madel, špaletových a kastlových oken, dveří a vrat či terasy.

Na svých výrobcích si díky kvalitě výroby mohou dovolit poskytovat záruku 5 let.

Obraťte se s důvěrou na její pracovníky a dovolte jim udělat váš interiér příjemný, originální, kvalitní a dle vašich představ.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *