Splňte si své představy a pořiďte si nábytek na zakázku

Máte rádi originální design, potřebujete specifický druh stolu, nebo vám přijde, že v obchodech nemůžete narazit na to “pravé ořechové“ co hledáte právě do vašeho obývacího pokoje? Ve všech případech je skvělou volbou nechat si udělat nábytek na zakázku u společnosti Etoile, s.r.o.

Co jeho pořízením získáte

  • Využití prostoru
  • Originalitu
  • Kvalitu
  • Zhmotnění vašeho přání
  • Splnění funkce
  • Zútulnění nebo dotvoření atmosféry
  • Skvělý pocit

Hodí se úplně všude

Tento druh nábytku z masivu můžete umístit do všech pokojů v domě. Je vkusné mít jej v kuchyni, obývacím pokoji, v ložnici, dětském pokoji, v hale nebo pracovně. Problém není ani vlhkost, takže i v koupelně může stát nádherná dřevěná skříň, stolek pod umyvadla, zrcadlo s dřevěným rámem a jiné. Stačí jen sáhnout po správném druhu dřeva a můžete mít, co chcete.

Nechte se inspirovat

Nábytek na zakázku je vždy jedinečný. Pokud máte své jasné představy, stačí je nastínit výrobci a ten s pomocí svého profesionálního týmu vytvoří 3D projekt, díky kterému po vašem odsouhlasení vyrobí požadovaný kus nábytku.

Stejně tak se můžete nechat inspirovat. Ukázky z tvorby v podobě fotogalerie jsou plné zajímavých a důmyslných solitérů. Prohlédněte si úžasné točité schodiště, rozkládací jídelní stůl, nebo nádherně provedenou koupelnu.

Oživte svůj domov s pomocí architekta

Pokud máte doma určitý druh nábytku, ale rádi byste atmosféru pozměnili, rozjasnili, obohatili o něco nového, nechte si poradit návrhem architekta. Právě on může přijít na to, co do vašeho interiéru přinést.

Stejně tak může navrhnout nábytek pro celý dům, nebo pro některé místnosti a to vše dle vašeho vkusu nebo potřeb. Jistě budete překvapeni, co vše vám navrhne, jaké řešení vymyslí a jak to váš domov promění.

Osmělte se a kontaktujte společnost Etoile, s.r.o. abyste se informovali, co vše je možné udělat, jak dlouho výroba trvá a jaké jsou cenové relace. Budete mile překvapeni, že je nábytek na zakázku dostupnější, než jste si mysleli.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *