Schodiště i nábytek na zakázku, představuje kvalitu ukrytou do vzhledu dle vašich představ

Máte-li nový rodinný dům, byt, nebo rekonstruujete starší, zřejmě budete řešit i nábytek, v případě více podlažního bydlení také schodiště, venkovní vybavení co se nábytku týče, schody na terasu…

Jestli vás při návštěvě klasického obchodu s nábytkem nic nezaujalo natolik, abyste si přáli zakoupit si jej domů, můžete se poohlédnout po společnostech vyrábějících nábytek na zakázku. Taková firma by plně splnila vaše přání i požadavky.

Schodiště v zajímavém designu

Chodbu i pokoj, záleží na tom, kde bude schodiště umístěno, může oživit a ozvláštnit originálně vyrobené schodiště. Společnost Etoile, která se prací s nábytkem a návrhy schodišť zabývá již spoustu let, pro vás vytvoří schodiště i jiné výrobky, jež vás skutečně nadchnout. Kupříkladu schodiště vyrábí nejen ze dřeva, ale i se zapojením kovu a skla.

Vysoce moderní vzhled i styl s nádechem starších časů jsou možnosti, jak pro vás Etoile může schodiště navrhnout a tak mu dodat jedinečný ráz. Schodiště přímá, jednou či dvakrát lomená, vřetenová i vřetenová a točitá schodiště, ale také obkladová, designová, atypická schodiště, tak jako repliky historických schodišť, o to vše je můžete směle požádat.

Jaký materiál a styl si vybrat

Je potřeba důkladně posoudit dispozice prostoru, kde bude schodiště umístěno, celkové prostorové možnosti a prosvětlení. Také je rozdíl, požadujete-li schodiště, které bude využíváno jednou za čas, nebo to, které bude svou funkci plnit denně.

Kupříkladu při výběru druhu dřeva můžete volit mezi délkou životnosti, otěru i barvy. Některé dřeva se nehodí do vlhkých prostor, zatímco jiným to nevadí. Také to, jestli chcete použít podlahové vytápění, hraje svou roli. Pod dřevěné schodiště se jej nedoporučuje umístit.

S tím vším vám poradí a dobře vybrat vám pomůžou zaměstnanci společnosti Etoile. Prohlédněte si jejich bohatou fotogalerii a informujte se na výrobky, které společně můžete realizovat.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *