Hledáte netradiční a kvalitní nábytek? Zvolte nábytek na zakázku.

Čím dál více domácností má zájem o nábytek, který bude něčím “vybočovat z řady“. Důvody jsou prosté. Navštívíme-li klasickou prodejnu nábytku, můžeme sehnat stále totéž zboží, jen obměněno o jinou barvu potahů, mírné odlišnosti v tvarech a velikostech… Pokud ale hledáte něco zajímavého, nevšedního, co by vás skutečně oslovilo, budete se muset vydat jinam. Že nevíte kde? K výrobci nábytku na zakázku.

Proč si vybrat nábytek na zakázku

Nejenže získáte výrobky, které jsou originální a kvalitní. Důvodem je i velký výběru materiálů, z nichž bude nábytek vyroben,  možnost sladit nábytek s již pořízeným, který máte doma léta, nebo funkčně splňující přesně dané požadavky. Chcete-li např. skříňku, kterou umístíte do atypického koutu v místnosti, v klasické prodejně nábytku byste ji dlouze sháněli. Kdežto výrobce nábytku na míru vám vyhoví takřka v čemkoli.

Obraťte se na kvalitního výrobce

Mezi zkušené a časem prověřené společnosti vyrábějící nábytek na míru si vyberete na Dekorace.cz. Kromě zakázkového nábytku, jako jsou např. jídelní a pracovní stoly, komody, skříně, výlohy a výkladce, špaletová a kastoví okna i dveře a vrat se specializuje i na výrobu schodišť, teras a restaurování nábytku. Interiér vám pomůže v případě zájmu navrhnout architekt a to tak, aby návrh plně vyhovoval vašemu vkusu.

Schodiště všeho druhu

Hledáte-li originální schodiště ze dřeva, skla, nerezu a jiných materiálů, společnost Etoile určitě naplní vaše očekávání. Vyrábí schodiště mnoha variant: přímá, jednou i dvakrát lomená, vřetenová i vřetenová a točitá schodiště, obkladová, designová a atypická schodiště, ale i repliky historických schodišť.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *