Originální a krásný nábytek na zakázku skvěle padne každému interiéru

Jestliže navštívíte několik klasických prodejen nábytku a vybavení domácnosti, zjistíte, že všechno zboží je dá se říct téměř stejné. Stejné tvary, stejné použité materiály, stejné provedení… Chcete-li si pořídit něco originálního, co jen tak někdo nemá, museli byste skutečně pečlivě hledat a vybírat. Stejně tak příliš neuspějete, jestliže budete potřebovat atypický kousek nábytku. Ten často potřebujeme do místností s malým prostorem, do výklenků, do míst, která nemají pravidelné rozměry…

Pro všechny, kdo potřebují nebo chtějí něco zajímavého, originálního, netradičního, nebo prostě jiného se skvěle hodí nábytek na zakázku od společnosti Etoile! Vyhoví potřebám všech, je kvalitní, hezký, plně dle vašich představ a jeho cena je přijatelná!

Co vše nabídka Etoile přináší

Mezi nábytkem na zakázku nechybí nic. Pořídit si můžete jídelní a pracovní stoly, komody a skříně, schodiště a madla, výlohy a výkladce, špaletová a kastlová okna, dveře a vrata, nábytek dle návrhu architekta, dokonce vám zde i nábytek zrestaurují, budete-li si přát.

Proč si vybrat společnost Etoile

Jde o společnost s dlouholetou tradicí. Její začátky sahají do roku 1993, kdy v Praze začala zejména s restaurováním nábytku a výrobou luxusních teras vyráběných z exotických dřevin. Atypickou dřevovýrobu rozšířila v roce 2012 o dílny v Českém Krumlově.

Zkušenosti společnosti jsou značné nejen s našimi dřevinami, ale i s exotickým dřevem jako je Wenge, Zebrano, Macassar, Eben, Teak, nebo třeba Palisandr.

Navštívíte-li webové stránky Etolie.cz, můžete se díky bohaté fotogalerii přesvědčit o precizně provedené práci do posledních detailů, zajímavých a hezkých kusech nábytku, které jen tak nenajdete. Jestliže přijdete s novým návrhem, zaměstnanci společnosti jej pro vás velmi rádi realizují.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *