Při pořádání venkovní akce se vám může hodit party stan

Léto je v plném proudu a mnozí z vás využívají teplé a často slunečné počasí k tomu, že doma na zahradě pořádají pravidelně nějakou párty pro své příbuzné a přátele. K tomu, abyste měli dobré zázemí, je dobré si pořídit speciální party stan.

Pakliže na zahradě právě při pořádání nejrůznějších grilovaček, setkání s přáteli a dalších akcí máte k dispozici party stan, neriskujete, že se vše zhatí třeba kvůli špatnému počasí. Stačí i malý party stan o rozměrech několika metrů na délku i šířku a rázem máte postaráno o maximální pohodlí a bezpečí svých hostů.

Hlavní důvody pro pořízení party stanu na zahradu

Jakmile například začne pršet, mohou se do stanu všichni na chvilku schovat, aniž by bylo nutné akci ukončit, případně ji zbytečně přesouvat do vnitřních prostor domu. Party stan dobře poslouží i jako zázemí pro přípravu pokrmů a stolování, jako občerstvovací stánek atd. V okamžiku, kdy akci pojímáte pro širší veřejnost, dá se party stan umně proměnit v reklamní stánek, potažmo dokonce prodejní stánek, v němž nabídnete přítomným lidem kupříkladu produkty své firmy, reklamní předměty, zkrátka vše, co vás napadne.

Na co si dát pozor při výběru party stanu a reklamního stánku?

Aby byl party stan vhodný i jako ochrana před nepřízní počasí, je nutná jeho určitá kvalita. Především jde o konstrukci. Ideální je pevná ocelová, případně hliníková konstrukce. Dalším prvkem je opláštění, jež by mělo být nepromokavé. Zároveň má plášť, ať už je z plastu či jiného materiálu, chránit také před větrem a přímými slunečními paprsky.

Jako budoucí uživatelé si při výběru konkrétního typu party stanu či reklamního stánku dále všímejte, jakým způsobem, respektive jak náročně se provádí jeho stavba. Moderní party stany menších rozměrů by mělo jít snadno postavit během maximálně několika desítek minut. Jestliže je nutné vydat velké úsilí a musíte mít po ruce spoustu lidí, abyste vůbec stavbu zrealizovali, zřejmě nepůjde zrovna o nejlepší řešení, že?

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *